Çınar, İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı...

14 Kasım 2022, Pazartesi
Çınar, İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı...

İYİ Parti Salihli İlçe Teşkilatı'nın bir çok kademesinde görev alan İlyas Çınar, kongre öncesi İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

İYİ Parti’nin önde gelen bir çok isminin de yer aldığı basın açıklamasında konuşan Çınar “Yönetim Kurulu oluşturulurken liyakat, vizyon ve çalışkanlık en önemli kriterimiz olacak. Çünkü Salihli bunu hak ediyor, çünkü İYİ Parti bunu hak ediyor” dedi.


Daha önce İYİ Parti’nin Salihli’deki Kurucu İlçe Yönetiminde yer alan,  Gençlik Kolları Kurucu İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan İlyas Çınar, İyi Parti Salihli İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan ve Salihli’de Çınar Gıda isimli firmasında ticaret ile uğraşan Çınar, “İYİ Partiye üye olmamdaki en önemli sebep , Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e e olan güvenim ve inancımdır. Samimiyetine olan hayranlığımdır. Gençliğe verdiği önemdir. En önemlisi de milliyetçiliğine ve demokrasiye olan güven duygusundaki samimiyettir. İnanıyorum birlikte başaracağız başaracağız, başaracağız sözlerine verdiğim değerdir. Çünkü Salihli İYİ olacak, Manisa İYİ olacak velhasıl kelam Türkiye İYİ olacak ruhuna duyduğum güven ve inançtır.  İYİ Partinin Salihli’deki Kurucu İlçe Yönetiminde yer alıp ayrıca gençlik kolları kurucu ilçe başkanlığı yapmış bulunmaktayım. Kurucu İlçe Başkanı Sayın Mesut Kızıltuğ ile birlikte , partimizin sandalyesinden masasına ve hatta şuan ki parti aracına kadar tüm eksiklerimizi tamamlayarak , protokol ziyaretlerimizi eksiksiz ve tam yaparak , hatta mübarek ramazan ayı boyunca Salihli’nin hemen hemen tüm mahallelerinde iftar programları düzenleyerek İYİ Partimizi en güzel şekilde, temsil ettik. Ve bundan önceki kongrede de Başkan Adayı olarak değerli İYİ Parti ailesini en iyi şekilde temsil ederek görevimi yaptım”


SALİHLİ’Yİ YÖNETMEYE TALİBİZ


Çınar “Ve şimdi yine yeniden büyük İYİ Parti ailesinden aldığım destek ile İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığı Adaylığımı açıklıyorum.  Hedefi olmalı insanın, tıpkı Atatürk gibi, O bizim en büyük yol göstericimizdir. Bu vesile ile Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi ,saygı ve rahmet ile anıyor , bu yolda Onun emanet olan Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkacağımıza and içiyorum. İnancı olmalı , kararları olmalı , güven vermeli insan , samimi ve sıcak olmalı , dinamik ve çalışkan olmalı insan, liyakatlı olmalı.  İşte bu vasıfları taşıyan Büyük İYİ Parti ailesi ile birlikte oluşturacağımız yönetim kurulları ile çalışkan kadro ile Salihli’de İYİ Partiyi hak ettiği konuma getirerek , Genel  seçimlerinde bir Vekil çıkarmak , Yerel seçimlerde ise Salihli’yi yönetmeye talip olmak. Hedeflerimiz bunlardır. Tabiki çok çalışarak. Yönetim Kurulu oluşturulurken liyakat , vizyon ve çalışkanlık en önemli kriterimiz olacak. Çünkü Salihli bunu hak ediyor , çünkü İYİ Parti bunu hak ediyor. Genel Başkanımız diyor ki sen ben yok biz varız en büyük ve önemli düsturumuz bu olacak. Genel Başkanımız dediği gibi Salihli’yi bayram sofrasında buluşturmaktır görevimiz. Bu görevi yerine getireceğimize olan inancımız, oluşturacağımız yönetim kurulu arkadaşlarımız ile tamdır. Bana olan inancını ve desteğini esirgemeyen başta Kurucu İlçe Başkanım sayın Mesut Kızıltuğ’a, geçen  yerel seçimlerde İlçe Başkanlığı yapmış Sayın Şentürk Tütüncü’ye, Meclis Üyemiz Sayın Serdar Özkahraman’a, Büyükşehir Meclis Üyesi Sayın Çetin Çavdar’a, geçen yerel seçimlerde Manisa Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Sayın Orkun Şıktaşlı’ya, 2018 mv adayı Dr. Gökhan Karaçoban’a, 2018 mv adayı Ömer Geriter’e büyük İYİ Parti ailesine ve beni yalnız bırakmayan ismini sayamadığım arkadaşlarıma dostlarıma teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun ve Allah utandırmasın diyerek sözlerime son veriyorum”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com