"Kazanan Ak Parti ve Cumhur İttifakı olacaktır"

15 Kasım 2022, Salı

Salihli'de AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde 2023'e doğru Şehir Buluşmalarının ilki Ak Parti Aydın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş'ın katılımı ile gerçekleşti.

Ak Parti Aydın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Parti binasında gerçekleştirilen buluşmada, Manisa Ak Parti İl Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Salihli Koordinatörü Sadık Erdoğan, İlçe Başkanı Selçuk Dinç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Ünlü, Aydın Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Salihli Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle bir araya geldi.


Parti binasında gerçekleştirilen buluşmada Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, Ak Parti Aydın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş’a günün anısı olarak İlk altın Paranın oluşturduğu plaketi ve efe yeleği hediye etti.


2023’e doğru Şehir Buluşmasının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkanı Selçuk Dinç, ”Türkiye Yüzyılı Başlıyor programı kapsamında ülkemizin birçok illerinde gerçekleştirilen 2023’e doğru şehir buluşmalarının bugün Salihli’de, Ak Parti Aydın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş’ın katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Birikimli ve deneyimli Milletvekilimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Salihli Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak bizlerde 2023’e doğru yeni yüzyıldaki Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etme fırsatını bulmak için start verdik. Şehir buluşmalarının en güzel noktası farklı illerden gelen milletvekillerimizin önce Manisa merkezde ve 17 İlçesi’nde aynı kapsamda program yapmasıdır. Manisa ve ilçeleri önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve daha sonra Sn Devlet Bahçeli’yi büyük bir katılımla ağırladı. Bu buluşmaların ardından 2023’e doğru Şehir Buluşmaları programı başladı. Her zaman dediğimiz gibi ‘Durmak Yok Yola devam ’sözleriyle bu programla birlikte çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmalarımız ile birlikte aslında 2023 yapılacak olan seçimlerin de startnı vermiş olduk. İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına sabır ve yaralılarımıza acil şifalar diliyorum ”dedi.


“Seçimlerde yine kazan Ak Parti ve Cumhur İttifakı olacaktır”


Savaş, ”Şehir buluşmaları kapsamında Salihli’de sizlerle bir araya geldik. Ak Parti Aydın Milletvekili olarak iki dönemdir Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev yapıyorum. İlk dönem Plan Bütçe Komisyonu Üyesi olarak görevde bulundum. İkinci dönemimde ise Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı olarak görev yapıyorum.2023 seçimlerine doğru gidiyoruz ve az bir süre kaldı.2023’te tarihin en önemli seçimlerinden birini yaşayacağız. Bu seçimler önemli bir milat olacak. Elbette bütün seçimler önemli fakat 2023 seçimleri gerçekten çok önemli. Çünkü geçmişte yaşadık ve 2018 yılında o büyük mücadeleye tanıklık ettik. O seçimlerde kazanan Türkiye oldu. Kazanan Cumhur ittifakı oldu. Kazanan Cumhurbaşkanı Sn Recep Tayyip Erdoğan oldu.2023 seçimlerinde de kazanan yine Türkiye olacak. Kazanan Cumhur ittifakı olacak. AK Parti olacak ve kazanan Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan olacaktır. Onun için hep birlikte sahada çalışmalarımız geremektedir”dedi.
Ak Parti Aydın Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Parti binasında gerçekleştirilen buluşmanın ardından esnafları ziyaret etti.


Savaş ayrıca Salihli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kooperatifini ziyaret ederek kooperatif Başkanı Erdal Tunca’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com