20 dakika 20 bin mekik etkisi ile Ems Body Pro Cihazı bölgesel incelmede devrim yaratıyor !

18 Kasım 2022, Cuma
20 dakika 20 bin mekik etkisi ile Ems Body Pro Cihazı bölgesel incelmede devrim yaratıyor !

Uzman Diyetisyen Esra Gündoğdu Kara Sağlık Yaşam Merkezi, Manisa ve Salihli'de bir ilke imza atarak 20 dakikada 20 bin mekik etkisi yaratan bölgesel zayıflama cihazı EMS BODY PRO cihazını hizmete sundu.

Mithatpaşa mahallesi Mühendis Caddesi No 30 (Çağlar Halı Üstü) adresinde hizmet veren Uzman Diyetisyen Esra Gündoğdu Kara Sağlık Yaşam Merkezi, uzman kadrosu ve son teknoloji zayıflama cihazlarıyla her geçen gün büyüyerek Salihli’nin en büyük sağlıklı yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor.  Beslenme Danışmanlığı, fizyoterapist eşliğinde reformer pilates, klinik ve hamile pilates ve EMS BODY PRO ile bölgesel zayıflama hizmeti veriyor.


“KARIN KASI VE ŞEKİLLİK KALÇALARA SAHİP OLMAK ARTIK HAYAL DEĞİL”


Karın kası ve şekilli kalçalara sahip olmanın yolunun Uzman Diyetisyen Esra Gündoğdu Kara Sağlık Yaşam Merkezi’nden geçtiğini belirten Gündoğdu Kara “FDA ve Sağlık Bakanlığı onaylı eşsiz bir cihaz olan EMS BODY PRO, odaklanmış kas geliştirme sistemi ve radyo frekans özelliği sayesinde düzenli kullanımda kas kütlesini %20’ye kadar artırırken yağ oranını %24 e kadar düşürüyor. Ağrısız, acısız şekilde kişilere in aktif şekilde yoğun egzersiz yapma imkânı sunan EMS BODY PRO, karın, kol, bacak, basen, kalça bölgelerinde incelme ve popo kaldırma işleminde uygulanabiliyor” şeklinde konuştu.


Fizyoterapist Elif Bilgin eşliğinde hizmet vermenin büyük bir avantaj olduğunu anlatan Gündoğdu Kara “Fizyoterapist EMS cihazının uygulanacağı bölgeyi ve yeri belirliyor. Cihaz kasları güçlendirirken, yağ oranını düşürüyor. Bizim amacımız burada kişinin kasını kuvvetlendirmek ve bölgesel zayıflamasını sağlayıp, sıkı ve diri bir vücuda sahip olmasını sağlamaktır.  Tüm danışanlarımızın diyet takibini de yaparak, daha iyi sonuçlar alıyoruz” dedi.


Uzman Diyetisyen Esra Gündoğdu Kara Sağlık Yaşam Merkezi ailesinin her geçen büyüdüğünü anlatan Esra Gündoğdu Kara “Ailemizin yeni üyeleri Vacu Activ Beauty Line ve Roll Shape cihazları çok yakında kliniğimizde yer alacak.” dedi.


Gündoğdu Kara “Bizleri instagram.com/dyt.esragundogdukara adresinden takip edebilir, bilgi ve rezervasyon için 0 507 5431877 nolu telefondan ulaşabilirsiniz”

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com