Manisa'da bir ilki Salihli Fizyo Elit gerçekleştirdi

18 Mart 2023, Cumartesi
Manisa'da bir ilki Salihli Fizyo Elit gerçekleştirdi

Manisa'da ilklerin öncüsü olan Salihli Fizyo Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, ilde yine bir ilke imza attı. Merkezde Ergoterapist Akile Sarı, seanslara başladı.

Salihli’de yaklaşık 9 yıldır özel gereksinimli çocuklara hizmet veren Fizyo Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Ergoterapist Akile Sarı, göreve başladı. Ergoterapist Sarı’nın Fizyo Elit’te göreve başlaması Manisa, Salihli ve bölgesinde bir ilk olma özelliği taşıyor.

Salihli Fizyo Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde göreve başlayan Ergoterapist Sarı’nın Ergoterapist çalışma alanları, Duyu bütünleme, Özgül öğrenme güçlüğü, Otizm spektrum bozukluğu, Down sendromu, Srebral parsi, Dikkat eksikliği ve hiperaktivite, Nörologelişimsel bozukluklar, Nörolojik ve Kognitif Rehabilitasyon ile Uyaran eksikliği alanlarında seans verecek.

Salihli Fizyo Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Manisa’da ilklere imza atmaya devam ettiklerini belirten Kurum Kurucu Müdürü Fatih Özcan, “Merkezimizde Ergoterapist Akile Sarı, seanslara başladı. Ergoterapist Sarı, Otizim, Serebral Palsi, Hiperaktivite, Gelişim Geriliği, Beslenme Problemleri, Duygu Bütünleme, Okula Hazırlık, Asosyal Çocukları Okula Kazandırma, DIR Floortime 101 alanında seans verecek. Manisa’da ilkleri yaşatmaya devam edecek olan merkezimiz hakkında bilgi almak ve randevu için bizleri 0 530 0310513 ve 0 532 054 9446 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz” dedi.

Ergoterapist Akile Sarı kimdir?

İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi bölümü Onur öğrencisi olarak tamamlayan Ergoterapist Akile Sarı, mezun olduktan sonra sağlık profesyoneli olarak akademik etkinliğini pratik uygulamalarla geliştirmeyi hedef edinerek ulusal ve uluslararası çalışmaları yakından takip etmektedir. Danışanlarının gelişiminde bütüncül bakış açısıyla bakmayı hedefleyen Sarı, sürdürdüğü seanslarını bundan böyle Salihli Fizyo Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde sürdürecek.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com