Başkan Kayda, Antalya'da MHP belediye başkanları toplantısına katıldı

18 Mart 2023, Cumartesi
Başkan Kayda, Antalya'da MHP belediye başkanları toplantısına katıldı

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından düzenlenen 'Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' için MHP'li Belediye Başkanları Antalya'da bir araya geldi. Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Antalya'da düzenlenen toplantıya MHP'li Manisa Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarıyla birlikte katıldı.

MHP Genel Merkezi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve 3 gün sürecek olan “Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı”, Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantıya, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak Genel Seçimler hakkında Belediye Başkanlarına bilgiler verdi.  

Antalya’da düzenlenen toplantının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Kayda, “Toplantı öncesinde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kula ve Sarıgöl Belediye Başkanlarımız ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. İlçemize kazandırdığımız çalışmalarla ilgili Genel Başkan Yardımcımıza bilgi verdik. Belediye Başkanları toplantımızın, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Rabbim, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Salihli Sektör Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Obisis.com