Kumpas kuruldu, Ergenekon Davası’nda tutuklandı! Şimdi Salihli’den aday adayı Kumpas kuruldu, Ergenekon Davası’nda tutuklandı! Şimdi Salihli’den aday adayı

Son dakika haberi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu! Devlet Bahçeli, toplantısının büyük bölümünü Gazze'ye ayırdı. Gazze'deki drama dikkat çeken Bahçeli, 'Eğer Kudüs güvende değilse Halep güvende değilse Gazze güvende değilse Ankara'nın da güvenliğinden bahsedilemez' dedi.

"YOLA REVAN OLMAZSAM NAMERDİM"

Bahçeli ‘Kısır çekişmeler devlet yönetimine yön veremez. Vatanımızı korumak Anadolu topraklarına sığınarak olmaz, böyle olursa vatanımızı kaybederiz. Kudüs, Gazze, Halep güvende değilse altını çiziyorum ki Ankara'nın güvenliğinden de bahsedilemez. Sosyal medyadan yaptığım açıklamalar duymuş olduğum sorumluluğun tanımıdır. MHP olarak çağrımız budur bugünden 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa Türkiye süratle devreye girmeli, gereği her neyse yapılmalıdır. Devletim, milletim istesin yola revan olmazsam namerdim. Bu vatanın çocuklarına taş atmak istiyormuşuz, ne işimiz varmış Gazze'de... Bu ifadelerin sahibi kalpleri küle dönmüş bir avuç çapulcudur. Birilerinin iddia ettiği gibi Arap ve Müslüman olmaya gerek yoktur. İslam ülkeleri aciz şekilde izlemektedir... 24 saat doldu, Türkiye hazır olmalıdır!"

Kaynak: İHA