Şehitler ve Gaziler Yaya Üst Geçidi, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından tamir ettirilerek, vatandaşların kullanımına sunuldu.

A W229758 02Sosyal medya üzerinden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek’e gelen talepler sonrasında başlatılan çalışma ile yürüyen merdivenler ve asansörler çalışır duruma getirildi.

A W229758 05

Manisa genelindeki elektrik kesintileri vatandaşları bezdirdi! Yoğun bakım hastaları için önlem alındı Manisa genelindeki elektrik kesintileri vatandaşları bezdirdi! Yoğun bakım hastaları için önlem alındı

Çalışmanın tamamlanmasının ardından konuşan vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Zeyrek’e teşekkür ettiler. Başkan Zeyrek de, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile, “Artık halkın sorunlarını dinleyen, çalışan, çabalayan bir belediye var. Manisa’mızı çok daha güzel günler bekliyor” dedi.

A W229758 03
Üst geçidi kullanan vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi. Üst geçidi kullanan vatandaşlardan biri olan Faruk Kansu, “Dün değil evvelsi gün Ferdi Başkanıma bir tweet attım. Anında buranın yapıldığını görebilmek beni o kadar mutlu etti ki. Doğru adreste olduğumuzun mutluluğunu ve sevincini yaşattı” dedi.

A W229758 04

“Canla ve başla sürekli bir çaba içerisindeyiz”
Manisa Büyükşehir Belediyesi Trafik Hizmetleri Şube Müdür Vekili Ferat Demirkaya ise, Günlük periyodik bakımlarımız, periyodik kontrollerimiz dışında. Trafik kontrol merkezinden sürekli burayı kontrol ediyoruz. Dolayısıyla hiç boş bırakmıyoruz. Canla ve başla buranın aktif kullanılabilmesi için sürekli bir çaba içerisindeyiz” dedi.

A W229758 01

Kaynak: İHA