"Friends" dizisinde Chandler Bing karakteri ile en sevilen sitcom karakterlerinden biri haline gelen Matthew Perry'nin ölüm haberi, hem hayranlarını hem de Hollywood dünyasını derinden sarstı.

2-402

Ne Gemiler Yaktım Fidan | Devrim Özkan Kimdir, Hangi Dizlerde Oynadı? Ne Gemiler Yaktım Fidan | Devrim Özkan Kimdir, Hangi Dizlerde Oynadı?

Evindeki jakuzide ölü bulunduğu aktarılan Perry, 54 yaşındaydı. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan Perry'ye otopsi yapılacak. 

3-347

SON PAYLAŞIMI JAKUZİDEN

Perry’nin son Instagram paylaşımı da jakuziden bir fotoğraftı. Fotoğrafta ünlü aktör, evinin jakuzisinde kulaklıklarıyla görülüyor.

4-290

Ünlü yıldızın son anlarına dair ayrıntılar ortaya çıktı. Perry'nin kişisel asistanının, oyuncunun Los Angeles'ta bulunan Pacific Palisades'teki evinde sadece iki saatliğine yalnız bıraktığı ve ona yeni bir telefon ile numaralı gözlük almaya gittiği öğrenildi.

ABD basınında yer alan haberlere göre, cumartesi günü saat 16.00'da eve döndüğünde ünlü aktörü jakuzide tepkisiz bir şekilde bulan asistanı acil yardım çağırdı. 911 ekipleri 16.07'de yıldızın kalp krizi geçirdiğine dair çağrı aldı ve olay yerine vardıklarında Perry'yi jakuzisinde ölü buldu.

5-229

HASTANEYE GÖTÜRÜLMESİNE GEREK KALMADI

TMZ'nin elde ettiği 15 saniyelik ses kaydında, bir adamın "boğulma vakasına müdahale edeceklerini" söylediği duyuluyor.

Ünlü aktörün asistanı, acil servise haber verdikten sonra Perry'nin kardeşlerinden biri ve annesi Suzanne'ı aradı. 

Jakuzide öldüğü anlaşılan ünlü aktör hiç hastaneye götürülmedi.

6-202

İKİ SAAT PICKLEBALL OYNADI

Perry'nin tenise benzeyen ama daha küçük bir kortta oynanan pickleball oyunu iki saat oynadığı ve ardından evine dönüp dinlenmek için jakuziye girdiği öğrenildi. Evinin yakınında bulunan Riviera Country Club'da pickleball oynadığı sırada aktörün moralinin iyi olduğu ifade edildi.

7-164

UYUŞTURUCU YOK, ANTİDEPRESAN VAR

Perry'nin evinde yapılan olay yeri incelemesinde uyuşturucu bulunmadı ancak antidepresanlar, anti-anksiyete ilaçları ve kronik akciğer hastalığı için kullanılan bir ilaca rastlandı.

8-127

Ölüm haberinin duyulmasından kısa bir süre sonra, 1970'te boşanan ebeveynleri Suzanne Perry ve John Bennett Perry, aktörün evine geldi.

9-117

Perry'nin hayranları da Los Angeles'taki evinin ve Friends'in çekildiği binanın önüne gelerek çiçek bıraktı.

Kaynak: ntv.com.tr