2016’da meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu’yla evlenen, 2020’de Lalin ve 2022’de de Leyla adını verdiği çocuklarını kucağına alan Sinem Kobal, YouTube’da yayınlanan “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına konuk oldu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu, “Ekranda olmayı çok özledim. Yakın zamanda inşallah dönmek istiyorum. Beni heyecanlandıran, kıpır kıpır eden bir şeyler var ama netleşince söyleyebilirim” dedi.  

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğluyla tanıştığı anı anlattı: Görür görmez çarpıldım

TUTTU KOLUMDAN ÇEKTİ

Sinem Kobal, "Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığınız anı hatırlıyor musun?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

Lüks giyim markası modanın küresel ikonu oldu Lüks giyim markası modanın küresel ikonu oldu

“Hatırlamaz mıyım? Görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar. Tuttu kolumdan çekti diyebilirim. Ben de böyle kaldım tabii ki.”

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğluyla tanıştığı anı anlattı: Görür görmez çarpıldım

Oyuncu, evlilik hakkındaki düşüncelerini de paylaştı:

“Mesele aslında evlilik değil. Mesele, hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla ilgili. Paylaştığın sevgi, saygı, emek önemli. Bunlara sahipsen, evlilik de güzel oluyor, sevgililik de. Sırf evlenmek için evlenmeyi doğru bulmuyorum. Birbirini seven iki ruh karşılaştığında o emeği vermek istiyor ve evlilik de güzel bir yol çiziyor. Aile oluyorsun, kökleniyorsan. Sana daha güçlü hissettiriyor. Evlilik ve aile kavramı her zaman değerini koruyor.”

Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğluyla tanıştığı anı anlattı: Görür görmez çarpıldım

Kaynak: hurriyet.com.tr