İki Bihter Pişti Oldu, Sosyal Medyada Yorum Yağdı

Bir yanda yıllardır hafızalardan kazınmayan Aşk-ı Memnu Bihter’i, bir yanda Bihter filminin yıldızı yeni Bihter. İki Bihter pişti oldu, galaları aynı gece yapıldı.

2008 yılında yayınlanmaya başlanan Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat’in başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu dizisi 24 Haziran 2010 yılında ekranlara veda etmişti. 

13 Yıl Sonra Yeniden Bir Arada

Üzerinden 13 yıl geçmesine rağmen ne Bihter ne de Behlül unutulmadı. İkilinin sevenleri, yeni filmin New York'ta yapılan çekimleri sırasında çekilen fotoğrafları film şirketi tarafından yayınlanmasıyla birlikte filmin gösterimi için geri sayıma başlamıştı.

İstanbul İçin Son Çağrı Filmi ve Bihter Filmi

İstanbul İçin Son Çağrı filmi ve Bihter filminin aynı gece galasının yapılması sosyal medyada gündem oldu. “Neden galalar aynı gece yapıldı?” soruları akıldan geçirildi. Sosyal medya kullanıcıları yorumlarına göre rekabetin hissedilmesi için aynı gece tercih edildiği söyleniyor.

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı İstanbul İçin Son Çağrı'nın özel gösterimini, New York'un ikonik salonu Paris Theatre'da (Paris Tiyatrosu) gerçekleştirdi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gösterim öncesi objektiflere poz verdi. Aynı akşam galası gerçekleşen Bihter filminin başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum'un pozları karşılaştırılınca olanlar oldu.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Objektiflere Poz Verdi

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdıkları Bihter ve Behlül karakteriyle gönüllerde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra 24 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak olan "İstanbul İçin Son Çağrı" filmiyle kamera karşısına geçti. Ekranların birbirlerine en yakışan çifti olarak gösterilen Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ filmlerinin New York'un ikonik salonu Paris Theatre'da filmlerini özel gösterimi öncesinde objektiflere poz verdi.

İSTANBUL İÇİN SON ÇAĞRI

KIVANÇ TATLITUĞ

Sevenlerinden İkiliye Yorum Yağdı

Beren Saat, sarı kelebek detaylı elbisesiyle göz kamaştırırken, lacivert deri pantolon tercih eden Kıvanç Tatlıtuğ karizmasıyla hayran bıraktı. İkilinin pozları sosyal medyaya da damga vurdu. İkilinin pozlarına "Muhteşem bir uyum, muhteşem bir çift", "Türk dizi tarihinin aurası en yüksek çifti", "Yıllar sonra bir aradalar gelmiş geçmiş en iyi çiftlerden biri" tarzında yorumlar yağdı.

İki Çiftin Pozları Karşılaştırıldı! Farah Zeynep Abdullah’ın Elbisesi Rüküş İlan Edildi

16 Kasım'da yayına giren "Bihter" filminin galası, Sait Halim Paşa Yalısı'nda ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Galada giydiği ilginç kıyafetiyle eleştirilerin hedefi olan Farah Zeynep Abdullah ve filmde Behlül karakterini canlandıran Boran Kuzum, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'le karşılaştırıldı. Kıvanç ve Beren sosyal medyada rakiplerine fark attı. İki çiftin gala pozuna gelen yorumlar ise birbirinden bomba.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH

BİHTER

Çiftler sosyal medyada platforlarında yan yana paylaşılarak kıyaslanmanın odağı oldu.

En İyi Erkek Oyuncu Seçilen Salih Bademci Kimdir? Salih Bademci Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı? En İyi Erkek Oyuncu Seçilen Salih Bademci Kimdir? Salih Bademci Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

İşte iki çift arasında sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları;

WhatsApp Image 2023-11-16 at 15.37.53

WhatsApp Image 2023-11-16 at 15.37.53 (1)

WhatsApp Image 2023-11-16 at 15.37.53 (2)

Kaynak: Ayşenur Yılmaz