Öğrenci velileri tepki göstermişti, Okul Aile Birliği’nden cevap geldi Öğrenci velileri tepki göstermişti, Okul Aile Birliği’nden cevap geldi

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aksoy ve İlçe Teşkilatı yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Kayda, hayırlı olsun ziyaretini Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Fatih İşlek, MHP İlçe KAÇEP Başkanı Hatice Balcı, Başkan Yardımcıları Metin Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, Belediye daire müdürleri ile birlikte gerçekleştirdi.

AK Parti Teşkilatı ziyareti (20)

AK Parti İlçe Başkanı olarak atanan Osman Aksoy ile parti yöneticilerine görevlerinde başarılar dileyen Başkan Kayda, İlçe Başkanı Aksoy’a ziyaret anısı olarak fincan takımı hediye etti. Başkan Kayda, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli liderliğinde kurulan Cumhur İttifakı çatısı altında güzel Salihli’mize hep beraber hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. AK Parti İlçe Başkanımız Osman Aksoy ile yöneticilerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Teşkilatı ziyareti (27)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Aksoy da, Belediye Başkanı Zeki Kayda ile ekibine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

AK Parti Teşkilatı ziyareti (25)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (23)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (19)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (15)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (10)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (9)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (8)

AK Parti Teşkilatı ziyareti (6)

Kaynak: Behzat Akcan