Ozan Restaurant’ta düzenlenen ve yoğun katılıma sahne olan 2’nci yıl kutlamasına yoğun katılım oldu. Programda kulübün yetişkin ve minik dansçılarının yanı sıra dışarıdan katılım sağlayanların gösterileri oldu.

ADIYAMAN (4)

Latin danslar ve halk oyunları gösterilerinin renk kattığı gece de dernek başkanı Ahmet Adıyaman bir konuşma yaptı.

ADIYAMAN (6)

Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (02.12.2023) Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (02.12.2023)

Adıyaman, “Kurulduğumuz günden beri bizi yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerim, desteklerini hep hissettiren hocalarım, abilerim, arkadaşlarım, elde ettiğimiz başarılara bizi ulaştıran sevgili öğrencilerim, canım ailem ve değerli misafirlerimiz Lidya Sanat Spor Kulübü’nün 2. gala gecesine hoş geldiniz” dedi.

ADIYAMAN (3)

Adıyaman, “15 Ekim 2021 yılında kurulan kulübümüzün iki sene içinde farklı kategorilerde elde etmiş olduğu  il birincilikleri, bölge birincilikleri ve yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projeleriyle beraber yediden yetmişe herkese ulaşmış olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. İnanıyorum ki sizlerle birlikte daha da büyüyüp başarılarımıza yenilerini ekleyeceğiz. Bu gecede bizi yalnız bırakmadığınız için tekrardan hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ADIYAMAN (12)

ADIYAMAN (11)

ADIYAMAN (10)

ADIYAMAN (9)

ADIYAMAN (8)

ADIYAMAN (7)

ADIYAMAN (2)

Kaynak: Ayşenur Yılmaz