Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Onur Pabuççuoğlu, Daire Başkanı Fırat Özcan, Tunca Mahalle Muhtarı Suna Marangoz ve Dere Mahallesi Muhtarı Gökhan Uluğtekin ile birlikte prestij cadde projesi kapsamında yenilenecek olan Kumludere Caddesi’nde incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, inceleme gezisi öncesinde muhtarları proje hakkında bilgilendirdi. Prestij cadde müjdesi ile sevinen mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

ŞEHZADELER (1)-2

Kumludere Caddesi üzerinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları ile Kumludere Caddesinde Kırmızı Köprü ile Ağlayan Kaya arasında bulunan dere kenarındaki caddemizde de prestij cadde çalışmasına başlayacağız. Burada muhtarlarımızla birlikte inceleme gezisinde bulunduk. Yukarıda başladığımız çalışmayı İzmir Caddesi’ne kadar devam ettireceğiz. Burada aydınlatma, kaldırım düzenlemeleri ve asfalt çalışmasıyla birlikte gecesi ayrı, gündüzü ayrı yaşayan prestij caddelerine Kumludere Caddesini de kazandırmış olacağız. Manisalı hemşerilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

ŞEHZADELER (2)-1

Muhtar Marangoz, ‘Mahallemize Renk Gelecek’

Tunca Mahalle Muhtarı Suna Marangoz, “Prestij caddesi olmayı hak eden yerlerden biri olan Kumludere Caddesi üzerindeyiz. Kırmızı Köprüden başlayıp, Mevlevihane’ye, Spil’e kadar olan bir yolumuz, turizme açık, Manisa’ya nefes aldıran, ulu çınar ağaçlarımızın olduğu, tarihin kültürün beşiği olan bir mahalleye sahibiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün Kumludere Caddemizi prestij cadde kapsamında değerlendirmesi, bizlere onur, gurur verdi. Yıllardır atıl durumda bulunan mahallemize bir renk gelecek.  Manisa’ya nefes aldıran güzel bir caddemizdi. Bundan sonra ışıklandırması ile, kaldırımı ile çok daha güzel bir şekilde turizme açılacak. Kendilerine çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Yüzlerce balon gökyüzünde: Manisa'da balonlar kadına şiddete farkındalık için gökyüzüne bırakıldı Yüzlerce balon gökyüzünde: Manisa'da balonlar kadına şiddete farkındalık için gökyüzüne bırakıldı

ŞEHZADELER (3)-1

 Dere Mahallesi Muhtarı Gökhan Uluğtekin de, “Mahallemizde yapılan prestij cadde çalışmasından dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ederim. Güzel bir çalışma olacak” dedi.

Kaynak: Fatma Uysal