Gediz Elektrik tarafından yapılan elektrik bakım, onarım çalışmaları ile alakalı kesinti yaşanacak mahalleler şöyle:

04 Temmuz 2024 tarihinde 09.00 ve 11.00 saatleri arasında şebeke çalışması nedeniyle; Karaoğlanlı Mahallesi ve bu bölgede bulunan tarımsal sulama trafolarında enerji kesintisi uygulanacaktır.

05 Temmuz 2024 tarihinde 09.00 ve 15.00 saatleri arasında arıza onarım çalışması nedeniyle; Dombaylı, Dombaylı Bahçeler, Taytan Bezirganlı Mahalleleri, Kum Ocağı Yolu tarımsal sulama trafoları, Veziroğlu, İkiztepe Kök, Mgs Organik, Saha Jeofizik, Agrolive Ges, Dombaylı Sulama Kooparatifleri, Oral Tarım, Bezirganlı Sulama Kooparatifleri, BBC Tarım, Akiş Blok, Ceza İnfaz Kurumu özel trafosu, Salihli Hazır Beton, Durasıllı Arıtma Tesisi ve bu bölgelerde bulunan tarımsal sulama trafoları, ticarethanelerde enerji kesintisi uygulanacaktır.

Yeni vergi paketi Meclis'te | Çok kazanan ve az kazanan ona göre vergi verecek! Yeni vergi paketi Meclis'te | Çok kazanan ve az kazanan ona göre vergi verecek!

07 Temmuz 2024 tarihinde 09.00 ve 15.00 saatleri arasında arıza onarım çalışması nedeniyle; Taytan Hacıeminler Mahallesi, Karaoğlanlı Balcıoğlu Mahallesi, Taytan Toki, Balcıoğlu Mahallesinde bulunan trafik uyarı ikaz sinyalizasyonu, BKS, Birlik Kiremit, Salihli Özal Un, Özütok Tarım, Uğur Kiremit, Vatan Blok, Onuşlar Tavuk, Emta Hayvancılık, Oral Tarım, Toprak Mahsülleri Ofisi ve bu bölgelerde bulunan tarımsal sulama trafolarında enerji kesintisi uygulanacaktır.

Muhabir: ONAY OZAN