Salihli Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında toplanarak 2024 yılı gelir-gider bütçesini görüştü. Salihli Belediyesi’nin tahmini 922 milyon 342 bin lira olarak belirlenen 2024 yılı bütçesi, meclis üyeleri tarafından görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.  

Bütçe Meclis Toplantısı (1)

Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda, Salihli Belediyesi’nin 2024 yılı ve izleyen iki yıla ilişkin bütçesi görüşüldü. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Kayda, “Belediyemizin tahmini 922 milyon 342 bin lira olarak belirlenen 2024 yılı bütçesi, Salihli’mize hayırlı olsun. Güzel şehrimize en iyi hizmetleri kazandırmak ve 5 yıllık Stratejik Planımızda belirlediğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek için ekibim ve meclis üyelerimiz ile birlikte çalışıyoruz. Belediyemizin 2024 yılı bütçesinin Salihli’mize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bütçe Meclis Toplantısı (3)

Bütçe toplantısında söz alan MHP Grup sözcüsü İsa Yıldırım, AK Parti Grup sözcüsü Mehmet Uyğun, CHP Grup sözcüsü Abdülkadir Yavuz Özdem ve İYİ Parti Grup sözcüsü Ulvi Murat Tunca, emeği geçenlere teşekkür ederek 2024 yılı bütçesinin Salihli’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bütçe Meclis Toplantısı (6)

 Yapılan oylamada, Salihli Belediyesi’nin 2024 yılı bütçesi, AK Parti, MHP ve İYİ Partili meclis üyelerinin kabul oyu, CHP’li meclis üyelerinin çekimser oy kullanması sonucunda oy çokluğu ile kabul edildi.

Bütçe Meclis Toplantısı (15)

Bütçe Meclis Toplantısı (11)

Manisa’da evlerinin çatısı uçan ailenin yardımına belediye ekipleri yetişti Manisa’da evlerinin çatısı uçan ailenin yardımına belediye ekipleri yetişti

Bütçe Meclis Toplantısı (10)

Bütçe Meclis Toplantısı (9)

Bütçe Meclis Toplantısı (8)

Bütçe Meclis Toplantısı (7)

Kaynak: Behzat Akcan