KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

HalkTV'de yer alan habere göre; Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Gündem elbette finansal konular olacaktır. Yalnız burada kazançlar ve kayıplar bir arada. Maddi konularda aşırı harcamalar, fanatik tepkiler, olayların gereksiz yere büyütülmesi ve abartılması söz konusu olabilir. Maddi konularda inandığınız şekilde inatçı davranmanız sizi zora sokabilir, gereksiz riskler almaya çok yatkın olabilirsiniz. Bence çok dikkat etmelisiniz. Finansal konularda risk almak ya da blöf yapmak için uygun bir dönem değil. Ticari ya da yasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız.

koc.jpg

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem enerjinizi doğru kullanmalı, öfkenize yenik düşmemelisiniz. İlişki yönetiminin önem kazanacağı ama bu alanda ciddi krizlerinde gündeme gelebileceği bir tutulma diyebiliriz. İlişkilerde, ortaklıklarda abartılı, fanatik davranışlarda bulunabilir, ufacık bir meseleyi kocaman bir duruma dönüştürebilirsiniz. Finansal açıdan da denetimsiz para harcamayın. Kazalara, çarpmalara, düşmelere dikkat. Spora gidiyorsanız kaslarınızı ve eklemlerinizi çok fazla zorlamayın. İnatçılık, değişime kapalılık sizi zor bir duruma sokabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem içsel, ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, korkular, endişeler, kaygılarla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu tutulma biraz gergin olacak. Özellikle sağlık, ruhsal sağlık, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük koşturma, ev hayvanları ile ilgili konularda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. İçsel ya da bastırmaya çalıştığınız bir öfkeniz olabilir. Belki spor yaparak bu enerjiyi sağaltabilirsiniz. Dikkatsizlik yüzünden oluşabilecek kazalara karşıda dikkatli olun. Ya da b dönem terapiye gitmek, ruhsal açıdan iyi gelecek konulara yönelmek size çok iyi gelebilir. Ticari ya da finansal açıdan risk almak için hiç uygun bir dönem değil.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınızla ilişkilerde önemli krizleri yönetmeniz gerekebilir. Bu krizler dürüstlükle ilgili olabileceği gibi maddi konularla ilgili de olabilir. Bu dönem borsa gibi spekülatif yatırım araçlarında dikkatli adımlar atın, acele ve dürtüsel adımlar atmayın. Bu süreçte sosyal ilişkiler ve özle hayatınız arasında büyük bir stresi yönetmeniz gerekebilir. Ciddi kavgalardan ve tartışmaları ortamlardan uzak durun. Farkında olmadan fanatik davranışlar içinde bulabilirsiniz kendinizi. Dostlarınızla ve özel hayatınızdaki kişi ile aynı konulara inanmak ve olaylara aynı pencereden bakmak zorunda değilsiniz, belki bu dönem biraz anlayış ve alttan alma olayların büyümesini engelleyebilir.

dincer-guner1.jpg

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Mesleki konular ve kariyeriniz etki altında olacak. Yalnız bu dönem ev ve iş arasında sıkışabilir ve stres yapabilirsiniz. Hem iş hem de evde harcamalar artabilir. Hem iş hem de evde abartılı, fanatik tepkiler vermemeye özen gösterin. Bu iki alanda öfkenizi, dürtülerinizi kontrol edin. Bu iki alanda büyük inatçılıklarla karşılaşabilirsiniz. Hatta bir inanç savaşına dönüşebilir. Maddi anlamda yatırım yapmak veya büyük riskler almak için uygun bir süreç olmayabilir. Eviniz için belki de bu dönem daha çok para harcamanız gerekebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Yurt dışı, eğitim, yolculuklar, hukuksal konular, sınavlar, ticari konular ana gündem maddeleriniz olabilir. Yalnız bu konularda Mars ile Jüpiter karşı karşıya olduğundan; tahammülsüz, kavgacı, fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönem etrafınızdaki insanlarla aynı fikirde olmamaktan dolayı gerginlikler oluşabilir. Seyahatlerde, eğitimlerde, sınavlarda stresli durumlar meydana gelebilir. Trafikte dikkatli olun ve hız yapmayın. Zihninizi organize etmek bu dönem pek olay olmayabilir ve hatta zihinsel yorgunluğunuz çok artabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Gündem elbette finansal konular olacaktır. Yalnız burada kazançlar ve kayıplar bir arada. Maddi konularda aşırı harcamalar, fanatik tepkiler, olayların gereksiz yere büyütülmesi ve abartılması söz konusu olabilir. Maddi konularda inandığınız şekilde inatçı davranmanız sizi zora sokabilir, gereksiz riskler almaya çok yatkın olabilirsiniz. Bence çok dikkat etmelisiniz. Finansal konularda risk almak ya da blöf yapmak için uygun bir dönem değil. Ticari ya da yasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Gereksiz borçların altına girmemeli, vergi ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Yatırımlar konusunda da abartılı davranmak zarar verebilir. Belli ki bu tutulma size çokça para harcatabilir, dikkatli olmazsanız kaybettirebilir.

akrep.jpg

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem enerjinizi doğru kullanmalı, öfkenize yenik düşmemelisiniz. İlişki yönetiminin önem kazanacağı ama bu alanda ciddi krizlerinde gündeme gelebileceği bir tutulma diyebiliriz. İlişkilerde, ortaklıklarda abartılı, fanatik davranışlarda bulunabilir, ufacık bir meseleyi kocaman bir duruma dönüştürebilirsiniz. Finansal açıdan da denetimsiz para harcamayın. Kazalara, çarpmalara, düşmelere dikkat. Spora gidiyorsanız kaslarınızı ve eklemlerinizi çok fazla zorlamayın. İnatçılık, değişime kapalılık sizi zor bir duruma sokabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu dönem içsel, ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmeyebilir, korkular, endişeler, kaygılarla mücadele etmeniz gerekebilir. Bu tutulma biraz gergin olacak. Özellikle sağlık, ruhsal sağlık, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük koşturma, ev hayvanları ile ilgili konularda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. İçsel ya da bastırmaya çalıştığınız bir öfkeniz olabilir. Belki spor yaparak bu enerjiyi sağaltabilirsiniz. Dikkatsizlik yüzünden oluşabilecek kazalara karşıda dikkatli olun. Ya da b dönem terapiye gitmek, ruhsal açıdan iyi gelecek konulara yönelmek size çok iyi gelebilir. Ticari ya da finansal açıdan risk almak için hiç uygun bir dönem değil.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Özel hayatınızda ciddi ve büyük krizlerle uğraşmanız gerekebilir. İlişkilerde kıskançlık krizleri yüzünden zor zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem özel hayatınıza dahil ettiğiniz kişilere çok dikkat etmelisiniz. Çapkınlık yaparken başınıza iş açmayın. Yatırım ve maddi konularda ya hep ya hiç şeklinde davranmak, takıntılı davranışlarda bulunmak size zarar verebilir. Kumardan uzak durun. Hem özel hem de sosyal hayatınızda beklenmedik öfke patlamaları, uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Belki de bunların sebebi parasal konular bile olabilir.

kova.jpg

Astroloji Uygulamaları: En İyi Doğum Haritası Uygulaması Hangisi? Günlük Burç Bilgilerinizi Kolayca Alın! Astroloji Uygulamaları: En İyi Doğum Haritası Uygulaması Hangisi? Günlük Burç Bilgilerinizi Kolayca Alın!

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma ailede önemli bir krizi tetikleyebilir. Ev içi kazalara dikkat etmekte fayda var. Hem ev hem de mesleki konularda sabır sınavından geçebilirsiniz. Sürpriz beklenmedik tartışmaların ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Hatta hem aile hem de mesleki konularda incir çekirdeğini doldurmayacak bir mesele kocaman bir yangına dönüşebilir. Belki de bu alanlarda bir takım tutum ve davranışlarınızı değiştirmeniz beklenebilir sizden. Ani evden ayrılmalar, ani istifalar söz konusu olabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Bu hafta 5 derece Boğa burcunda Mars ve Jüpiter’in karşı karşıya olacağı bir ay tutulması meydana gelecek. Yakın çevre, komşular, kuzenler, fikirler, dijital işler, yayıncılık, pazarlama gibi konular gündeminizde olabilir. Sakin kalmanın zor olacağı, yakın çevrenize uyumlanmakta zorlanabileceğiniz, isyanlar tavırlar içinde olabileceğiniz bir yeni ay. Özellikle internet, elektronik aletler, dijital işlerde beklenmedik ve sinir bozucu aksilikler gündeme gelebilir. Yine bu dönem trafikte dikkatli olun, konsantre olmak pek kolay olmayabilir bu dönem.

Kaynak: halktv.com.tr