Hürriyet'te yer alan habere göre; Var Böyle Tipler Instagram hesabı ile kısa sürede ünlenen ve takipçi sayısı her geçen gün yükselen Kıvanç Talu bir çok markanın da reklamında rol almıştı. Yaşanan gelişmenin ardından Kıvanç Talu'nun yakın çevresi tarafından bir takım ses kayıtları ve bilgiler paylaşıldı. Bu bilgilerin hepsi birer iddia olarak gün içinde farklı internet sitelerinde de yer buldu. Var Böyle Tipler Instagram hesabının da kapalı olması akıllardaki soru işaretlerini arttırdı.

Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu nerede Dolandırıcılık iddiasıyla gündeme gelen Kıvanç Talu Portekize mi kaçtı Varböyletipler instagram hesabı kapatıldı Şoke eden gelişme

Ne Gemiler Yaktım Yasemin | Deniz Baysal Yurtcu Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı? Ne Gemiler Yaktım Yasemin | Deniz Baysal Yurtcu Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı?

Bir dönem birlikte rol aldığı arkadaşı Metin Pıhlıs konu hakkında bir paylaşım yaptı.

Kıvanç Talu Kimdir

Kıvanç Talu Kimdir?

Kıvanç Talu, 1988 yılında Ankara'da dünyaya geldi. "Var Böyle Tipler" adıyla çektiği kısa, komik videolarla tanındı. Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 2007 yılında reklam yazarı olarak çalışmaya başladı. Ardından pek çok farklı ajansta kariyerini devam ettirdi. 2016 yılında kreatif direktörlüğü görevinden ayrılıp oyunculuk, seslendirme ve sosyal medya alanlarında bireysel olarak çalışmaya başladı. Bunun yanı sıra 2015 yılından bu yana Var Böyle Tipler adlı Instagram sayfasını yönetiyor.

Kaynak: hurriyet.com.tr