BOĞA

Ntv'de yer alan habere göre; Gelecek yıl aşk konusunda şanslı olacak burçların başında boğalar geliyor. Yılın ilk çeyreğinde hareketli bir dönem sizi bekliyor ancak yaz aylarına giriş yaptığınızda derin arzular gün yüzüne çıkacak. Henüz resmiyete dökülmemiş ilişkilerde büyük gelişmeler yaşanacak. Eylül ayına girdiğinizde ise ilişkiler sizi biraz yoracak ve bu tür sohbetlerden kaçınmak isteyeceksiniz ancak yıl sonuna doğru yeni bir aşka yelken açma veya halihazırdaki ilişkinizi bir üst seviyeye taşıma ihtimaliniz çok yüksek görünüyor.

2023 yılında aşkı bulacak 5 burç - 1

KOVA

Kova’nın gelecek yıl aşk hayatlarına bakıldığında ruh eşlerini bulma olasılıkları çok yüksek görünüyor. Özellikle yılın ilk aylarında duygusal adımlar atmak yerine daha tutkulu ilişkilere adım atacaksınız. Sizin için mükemmel olduğunu düşündüğünüz kişilerle karşılaşmanız oldukça olası. Bu kişiyi bulduğunuzda derin bir bağ kuracak ve mutluluğa ulaşacaksınız.

2023 yılında aşkı bulacak 5 burç - 2

Günlük burç yorumları: 2 Aralık 2023 Günlük burç yorumları: 2 Aralık 2023

TERAZİ

Bu yıl ilişkileriniz çok daha sabit ve durağan görünüyor. Bu elbette yeni biriyle tanışmayacağınız anlamına gelmiyor. Sakinlik, huzur ve güven duygusu ilişkilerinize hakim olacak. Egolar ve hedefler konusunda karşınızdaki kişiyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ancak yılın ikinci yarısında ilişkilerinizin çok daha sağlam temellere oturduğu görülüyor.

2023 yılında aşkı bulacak 5 burç - 3

ASLAN

Aslanlar genelde partnerlerinin duygularına ve isteklerine karşı hassastır. İlişkilerinde ise talepkar ve dominant olurlar. Bu yıl ise işler biraz değişiyor. Nisan ayından yıl sonuna kadar aşk konusunda oldukça şanslı olacaksınız. Beraberliklerinizde daha olgun olacak ve sağlam adımlar atacaksınız.

2023 yılında aşkı bulacak 5 burç - 4

YENGEÇ

2023 burç yorumlarına göre, yengeçler de bu yıl aşk konusunda şanslı. İlişkileriniz bu yıl daha romantik ve samimi olacak. Sevgiliniz veya eşinizle beraber uzun yolculuklara çıkacak ve beraberliğinizin tadını çıkaracaksınız.  Bekar yengeçlerin cazibesinde belirgin bir artış olurken karşı cinsten gelen tepkiler daha cesur olacak.

2023 yılında aşkı bulacak 5 burç - 5

Kaynak: ntv.com.tr