Künye Bilgileri

Yayın Sahibi

Ünal BİÇER


Yazı İşleri Müdürü

Cemal GÜZELYURT

Başyazar
Ecem DÖNER


Yönetim Yeri

Zafer Mah. Belediye Cd. Büyükhan İşhanı No:71/104-111 45300 / SALİHLİ


İletişim Telefonu

0236 71 352 12


Kurumsal E-Posta


Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi Adresi

15847-48781-86227


Yer Sağlayıcı Ticaret Ünvanı

TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.


Yer Sağlayıcı Adresi

İZÜ Teknopark Halkalı Mah. Halkalı Cad. No: 281/23 İç Kapı No: 19 Halkalı / İstanbul

» Salihlisektorgazetesi.com; basın ahlak ve ilkelerine uymaya reelde söz vermiştir. Sözünü tutmak, yayın hayatının devamıyla yakından alakaladır. 

» Salihlisektorgazetesi.com; "Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Dil, Tek Yürek" felsefesiyle Türklüğün milli ve manevi değerlerini hep ön planda tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çabalayan “Herkesin” yanındadır.

» Salihlisektorgazetesi.com; habere ulaşmanın her geçen gün zorlaştığı günümüzde farklı olabilmeyi, farkında olabilmeyi, rutinin dışına çıkabilmeyi hedeflemiştir.

» Salihlisektorgazetesi.com; gözün gördüğü, kulağın duyduğu her şeyin bir haber olduğu gerçeğiyle, ayrıntılardaki gerçeği okuyucuya aktarabilmek için saklı olanı bulup, sahnenin bir adım gerisinden, hayata ve kente dair yaşanan her şeyi yılmadan bu ekrandan size yansıtacaktır.

» Salihlisektorgazetesi.com; sizden aldığını yine size yansıtırken, objektif tavrını her durumda korumayı görev edinecek.

» Salihlisektorgazetesi.com; eleştirileri zenginlik olarak kabul edip, önceliklerinden taviz vermeden yoluna devam etmeyi takipçileri adına prensip edinmiştir.

© Copyrigth 2014 www.salihlisektorgazetesi.com, tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.salihlisektorgazetesi.com’a aittir. www.salihlisektorgazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.salihlisektorgazetesi.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.salihlisektorgazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yazarların yazıları kendi görüşlerini ifade etmektedir. yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.salihlisektorgazetesi.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir

salihlisektorgazetesi.com İHA abonesidir.