Seçim çalışmalarına Cumhur İttifak ortakları AK Parti İlçe Başkanı Osman Aksoy, MHP İlçe Başkanı Halil Tüfek, meclis üyesi adayları ve partililerle birlikte Yörük, Kocaçeşme ve Aksoy Mahallelerinde sürdüren Kayda, “Halkımızdan aldığımız destekle 10 yılda birçok hizmeti ilçemize kazandırdık. Salihli için başlatmış olduğumuz değişimi, 31 Mart’tan sonra da yeni projelerle devam ettireceğiz” dedi.

Seçi̇m Başkan (9)

“Bir zamanlar gelmesi hayal denilen doğalgazı Salihli’miz ile buluşturduk” diyen Kayda, “Biz boş laf değil, hep hizmet yaptık. Salihli sevdası ile çıktığımız yolda, 10  yılda yapılamayanları bir bir hayata geçirdik. Salihli’de yapılamaz denilen köprülü kavşak projesini hayata geçirdik. Hem ilçe merkezini, hem de Organize Sanayi Bölgemizi temiz enerji doğalgaz ile buluşturduk. Gençlerimiz için Atatürk Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzunu, avcılar ve atıcılarımız için Uluslararası Skeet ve Atış Poligonunu, çocuklarımız için masal gibi Masal Ormanı Parkını, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için Halk Ekmek Fabrikasını ve Gıda Bankasını, pazarcı esnafımızın için atıl durumdaki Çarşamba Pazarını yenileyip modern hale getirirken, Kurtuluş ve Gümüşçayı Semt Pazaryerlerini hizmete açtık. Kurşunlu Termal Otel, Gençlik Merkezi, Kırveli-Avar Alt Geçit, Kabazlı Cemevi, Tren Yolu’nun şehir dışına taşınması için başlattığımız çalışmalar devam ediyor. Organize Sanayi Bölgemizi(OSB) doğalgaz ile birlikte geliştirerek Salihli’yi bölgenin sanayi merkezi konumuna getirdik. Artık insanlarımız iş için başka şehirlere gitmiyor, aksine ilçemizi ilanla işçi arar hale getirdik. Şehrimizin birçok sorununu çözerek modern bir şehir kimliği kazandırdık. Bizler, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği, Cumhur İttifakı’nın gücüyle Salihli’miz için çalışmaya ve hemşehrilerimize daha büyük hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Seçi̇m Başkan (8)

Müracaat için yarın son gün | Büyükşehir Belediyesi’ne dev işçi alımı ! İşte aranan şartlar Müracaat için yarın son gün | Büyükşehir Belediyesi’ne dev işçi alımı ! İşte aranan şartlar

Seçi̇m Başkan (6)

Seçi̇m Başkan (5)

Seçi̇m Başkan (4)

Seçi̇m Başkan (3)

Seçi̇m Başkan (2)

Seçi̇m Başkan (1)

Kaynak: Fatma Uysal