CHP Salihli Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu, seçim çalışmalarına Barış ve Sarıpınar Mahalleleri ile devam etti.

K A P A K-108

CHP Salihli İlçe Başkanı Enver Akgün, Kadın ve Gençlik Kolları, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı seçim çalışmalarında Nurlu, projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Chp (2)-9

‘Türkiye İttifakı’ mesajı veren Belediye Başkan adayı Mazlum Nurlu, “Salihli'mize katacağımız büyük hizmetlerimize destek olan, gücümüze güç katan değerli hemşehrilerime bir söz verdik. Eşit hizmet sözü. İnsan ve mahalle ayırmayacağız. Birlikte başaracağız. Bizim gönlümüzde Salihli’ye hizmet aşkı var. İttifakımız Türkiye İttifakı’dır. Sokaklarında yürüdüğüm bu şehrin 102 mahallesine de eşit hizmet ulaştırmak için genç ve güçlü ekibimizle hazırız. Vatandaşımız bu görevi bize verirse, 5 yıl içerisinde Salihli'yi kalkındıracak projelerimizi hayata geçireceğiz. Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın derdine derman olmakta boynumuzun borcudur.  1 Nisan'dan itibaren her sokak her mahalle gerçek hizmete kavuşacak.  31 Mart'ta Salihli değişimi yaşayacak”Chp (9)

Chp (8)-1

Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (24.04.2024) Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (24.04.2024)

Chp (7)-2

Chp (6)-2

Chp (5)-3

Chp (4)-4

Chp (1)-6

Muhabir: Fatma Uysal