Salihli’de kadın girişimcilere özel eğitim ve hibe desteği semineri Salihli’de kadın girişimcilere özel eğitim ve hibe desteği semineri

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede abonelik iş ve işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Salihli ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Akbaş’a, Şube Müdürlerinden Yalçın Güney eşlik ederken, ziyarette Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün, MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar’da hazır bulundu. Personelle bir araya gelen Akbaş, ziyaretinde, ilçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulundu.

“Vatandaşlarımız için sürekli görüşme halindeyiz”

Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “17 ilçemizde vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ilçelerimiz ile sürekli görüşme halindeyiz. Yaptığımız işlerde koordineli bir şekilde çalışmak çok önemli. Biz de bu noktadan hareketle ilçelerimiz ile düzenli bir şekilde görüşerek, zaman zaman da hizmet binalarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Muhabir: Behzat Akcan