Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Salihli Belediyesi ve Ülkü Ocakları’nda ziyaretlerinin arından Ak Parti Salihli İlçe Başkanı Osman Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri ile parti binasında bir araya geldi.

K A P A K-31

Cumhur İttifakının Belediye Başkan adayı Zeki Kayda yaptığı açıklamada “Cumhur İttifakında gönül birliği yaptığımız AK Parti İlçe Başkanlığını, MHP Grup Başkanvekilimiz ve Manisa Milletvekilimiz Erkan Akçay, MHP MYK Üyemiz Ali Uçak, MHP İlçe Başkanımız Halil Tüfek, KAÇEP Başkanımız Esra Temel ve Ülkü Ocakları İlçe Başkanımız Fatih İşlek, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu, Metin Durmaz ile Teşkilatımızın yöneticileri ile birlikte ziyaret ederek AK Parti İlçe Başkanımız Osman Aksoy, Kadın Kolları Başkanımız Canan Çalışkan, Gençlik Kolları Başkanımız Faruk Sabri Dönmez, yönetim kurulu üyesi Fatih Azak ve AK Parti Teşkilatımızın yöneticileriyle istişarelerde bulunduk. AK Parti İlçe Başkanımız Osman Aksoy ile değerli yöneticilerimize, ilgilerinden ve samimi sohbetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Cumhur İttifakı birlikteliğinde, hep birlikte omuz omuza, bir ve beraber çalışarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Moda Nees birbirinden şık ve uygun fiyatlı ürünleriyle Salihli’de açıldı Moda Nees birbirinden şık ve uygun fiyatlı ürünleriyle Salihli’de açıldı

Zi̇yaret (7)

Zi̇yaret (6)-2

Zi̇yaret (4)-1

Zi̇yaret (3)-2

Zi̇yaret (2)-2

Zi̇yaret (1)-2

Muhabir: Behzat Akcan