Apart evlerin yanı sıra yarı olimpik yüzme havuzu, havuz başı düğün programları, damaklarda ayrı bir iz bırakan muhteşem lezzetleri gibi birçok eşsiz güzelliği bir arada barından Armoni Hera Tatil Köyü, Salihli'nin yanı sıra tüm bölgeye en kaliteli şekilde hizmet veriyor.

Havuz (3)111

Çiftçiler satamadıkları maydanozu koyunlara yedirdi Çiftçiler satamadıkları maydanozu koyunlara yedirdi

Salihli Armoni Hera Tatil Köyü sahibi Abit Arslan, Adala Mahallesi'nin göz kamaştıran doğal güzelliği ile bütünleşen tatil köyünün hem Salihli’ye hem de bölgeye en iyi şekilde hizmet vereceğini söyledi.

Havuz (2)111

6'ŞAR KİŞİLİK 28 EVİMİZ MEVCUT

12 bin metre kare alan üzerine kurulu olan tatil köyü hakkında bilgi veren Arslan 'Tatil köyümüzde toplam 28 adet evimiz mevcut. Her evimizde 6'şar kişi kalabilecek şekilde oldukça ferah ve konforlu. İstenildiğinde kişi sayısına göre kapasite arttırılabiliyor” dedi.

Havuz (6)111

HAVUZ BAŞINDA EN MUTLU ANLAR SİZLERİ BEKLİYOR

Arslan 'Halkımıza yarı olimpik havuzumuzun başında düğün imkanı sunuluyor. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerimiz için her türlü konfor ve imkan sağlanmış durumda. Yaklaşık bin kişi kapasiteli düğün alanımız sayesinde konuklarımız, genç çiftlerimizin de en güzel anlarına eşlik etmiş olacaklar. Bununla birlikte olumsuz hava şartlarına karşı yine geniş ve nezih bir kapalı mekanımız mevcut. Bu sayede düğün sahiplerimizde hiç bir şekilde mağdur edilmemiş olacaklar. Ailelerimiz, yarı olimpik ve her yönüyle sürekli kontrol altına olan havuzumuzda çocukların günün keyfini çıkarmalarını sağlayabilirler. Alkollü ve alkolsüz içeceklerimizin de yer aldığı tesisimizde nargile sevenler de unutulmadı. Nargile sevenler için hazırlanan bölümümüz de sizleri bekliyor'

Havuz (5)111

HER TÜRLÜ ORGANİZASYONA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Doğa ile iç içe olan tesislerin hem şehrin stresinden bir nebzede olsa uzaklaşmak isteyenlerin hem de her türlü organizasyonu yapmak isteyenlerin hizmetinde olduğunu belirten Arslan 'Tatil Köyünde düğün etkinliklerinin yanı sıra diğer tüm özel program ve etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Spor kulüplerimiz içinde oldukça elverişli bir kamp alanı olan tatil köyümüzde tüm sivil toplum kuruluşlarımız, derneklerimiz diledikleri organizasyonları gerçekleştirebilecekler. Tüm konularda bilgi almak isteyen vatandaşlarımız bizlere 05521883234 telefon numarasından ulaşabilirler.'

Havuz (4)111

Havuz (1)111

Muhabir: Fatma Uysal