İYİ Parti lideri Dervişoğlu ile CHP Genel Başkanı Özel’in görüşmesi başladı İYİ Parti lideri Dervişoğlu ile CHP Genel Başkanı Özel’in görüşmesi başladı

Turgutlu Belediye Meclisi Başkan Çetin Akın başkanlığında toplandı. Mayıs ayı olağan meclis toplantısında 14 madde görüşülerek karara bağlandı.

İhanet (2)

 “Size ihanet edene iş vermeye devam eder misiniz?”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Meclis sonunda dilek temenniler bölümünde MHP Turgutlu Belediyesi Şehir Meclis üyesi Erhan Diler’in sorusu üzerine açıklama yapan Çetin Akın iddialar hakkında cevap verdi.

İhanet (1)

Turgutlu Belediyesinde işten çıkarılan çalışanlar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Çetin Akın, “Bu memlekette 30 sene sonra ekibimizle birlikte seçim kazandık. Hiçbir arkadaşımızı 5 yıl boyunca işten çıkarmadık. Bunu gururla anlattım her gittim yerde. Mesai arkadaşlarıma, seçim sürecinde sizi mitinglere çağırırsam bana bile gelmeyeceksiniz dedim. Hepiniz ekmeğinize bakın, hepinizin gönlünde bir aslan yatar, istediğiniz partiye gider oy verirsiniz dedim. Bir kişiyi bile benim mitingime geleceksiniz diye zorlamadım. Benim işe aldığım adam belediyenin bilgisayarında rakibimin sosyal medyasını yönetiyor. Hepsinin fotoğraflarını ve belgelerini gösterebiliriz. Bana gelen dedikodularla iş yapsaydım şu ana kadar 70-80 tane arkadaşı işten çıkarırdım. Size ihanet edene iş vermeye devam eder misiniz? Bana ihanet eden herkese ihanet eder, bunu unutmayın. Bu el koyduğum belediyenin bilgisayarı. Siz tutar mıydınız işte? Her şeye rağmen adaletli davranıyorum. İşte çıkarılan 19 kişinin 19'unun da belgeleri var. Sizlerin geçmiş dönemlerde yaptıklarınızı ben yapmadım, yapmamaya da devam edeceğim” dedi.

Muhabir: Onay Ozan