Manisalı özel öğrencilerinden büyük başarı Manisalı özel öğrencilerinden büyük başarı

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, kentin kalbi durumundaki Atatürk Bulvarı’nın devamı olan Dutlu Yol üzerinde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde takip etti. Başkan Çetin Akın’a, Başkan Yardımcısı Evren Erbaş, daire müdürleri ve teknik personeli eşlik etti.


Üç etap halinde gerçekleştirilen olan çalışmaların sonunda 17 bin metrekaresi yol, 8 bin metrekaresi kaldırım olmak üzere 25 bin metrekare parke taşı, 4 bin metre ise bordür döşemesi yapılacak. Söz konusu çalışmalar neticesinde 1. etap tamamlandı. 2. ve 3. etapta başlayan yol kaldırma çalışmaları ise devam ediyor. Dutlu Yol, çalışmaların sonunda prestij caddesi olarak yeni ve modern bir görünüme kavuşmuş olacak.


Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Dutlu Yol'da sona yaklaşan çalışmalarımızı Başkan Yardımcımız, daire müdürlerimiz ve teknik personelimiz ile birlikte inceledik. Daha güzel ve daha aydınlık bir Turgutlu için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Tüm hemşehrilerimize iyi geceler diliyorum” dedi.

Kaynak: İHA