Show TV'nin fenomen dizisi 'Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?'ın başrol oyuncularından Buğra Gülsoy, 2018'de Nilüfer Gürbüz ile dünyaevine girmişti. İkilinin bu evlilikten Cem adında bir oğulları dünyaya gelmişti. Yaşadıkları fikir ayrılıkları sebebiyle geçen yıl boşanan ünlü çiftin evliliği tek celsede bitmişti.

Buğra Gülsoyun Eski Eşi Kim

Oğulları Cem için dostça görüşmeye devam eden ikiliden Nilüfer Gürbüz yeni bir aşka yelken açtı.

Buğra Gülsoy Ve Nilüfer Gürbüzün Oğlu Cem

Geçtiğimiz yıl Buğra Gülsoy'dan boşanan Nilüfer Gürbüz ile işletmeci Bahadır Gürceer birlikte tatile çıktı. İkilinin birbirileri hakkındaki yorumları, 'aşk' yorumlarını beraberinde getirdi.

Nilüfer Gürbüs Sevgilisi (2)

Bahadır Gürceer ile aşk yaşamaya başlayan Nilüfer Gürbüz, birlikte çekilen tatil fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Nilüfer Gürbüs Sevgilisi (3)

Gürbüz'ün bu paylaşımına kayıtsız kalamayan Bahadır Gürceer ise "Suç ortağım" yorumunu yazdı.

Nilüfer Gürbüs Sevgilisi (1)

Daha Önce Okan Bayülgen'in Eski Eşiyle Birlikteydi

Bahadır Gürceer, daha önce Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger ile aşk yaşamıştı.

Bahadır Gürceer Şirin Ediger

Nilüfer Gürbüz Kimdir?

Buğra Gülsoy'un sevgilisi Nilüfer Gürbüz; İzmir'in tanınan ailelerinden birinin kızı. Baba Muharrem Gürbüz; Karşıyaka'nın efsanelerinden, bir dönem Milli Takım'da da oynamış eski bir futbolcu ve antrenördür.

Nilüfer Gürbüz Kimdir (1)

İzmir'in takımlarına yakınlığıyla tanınır ve özellikle Karşıyaka kulübü ve taraftarı tarafından kulübün önemi futbolcuları arasında görülmektedir.

Nilüfer Gürbüz Kimdir (2)

İzmir doğumlu olan Nilüfer Gürbüz, Buğra Gülsoy ile 5 yıllık sevgili sürecinden sonra 2018 yılında dünyaevine girmiş ve bu evlilikten Cem adında bir oğulları dünyaya gelmiştir.

Buğra Gülsoy Ve Nilüfer Gürbüzün Oğlu

5 yıl evli kalan çift geçtiğimiz yıl yollarını ayırmıştır.

Nilüfer Gürbüz Nereli?

Nilüfer Gürbüz, İzmir'de dünyaya gelmiştir. 

Nilüfer Gürbüz Kimdir (4)

Nilüfer Gürbüz Sevgilisi Kim?

Nilüfer Gürbüz, yapmış olduğu son paylaşımla birlikte tatile çıktığı Bahadır Gürceer’le birlikteliğini ilan etti.

Nilüfer Gürbüs Sevgilisi (4)

Buğra Gülsoy Kimdir?

22 Şubat 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Buğra Gülsoy, baba tarafından aslen Niğdelidir, anne tarafından Erzincanlıdır.

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da okudu. Lisans eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümünde tamamladı.

Üniversite öğrenciliği boyunca Kıbrıs Devlet Tiyatrosu'nda çeşitli oyunlarda rol aldı.

Kıbrıs Film Derneği'nin kurucuları arasında yer alan Buğra Gülsoy, Uluslararası Kıbrıs Kısa Film Festivali'nin proje tasarımcısı ve direktörlüğü görevlerini üstlendi.

Buğra Gülsoy

'Trio', 'Heterotopya', 'İnsan Üçleme', 'Alt Üst', 'Nar Yarası', 'Mutlu Son' gibi kısa filmlerde yönetmenlik ve oyunculuk yaptı.

İlk televizyon dizisi oyunculuk deneyimini 2008 yılında 'Hepimiz Birimiz İçin' adlı dizide 'Nazım' karakterini oynayarak yaşadı.

Neden Perşembe Günleri Tarçınlı Kahve İçilir? Tarçınlı Kahve Akımı Ne İşe Yarar? Neden Perşembe Günleri Tarçınlı Kahve İçilir? Tarçınlı Kahve Akımı Ne İşe Yarar?

Beyazperdede ilk kez 2009 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün 'Güneşi Gördüm' filminde 'Berat' karakteriyle yer aldı.

Tiyatro hayatına arkadaşları Serhat Teoman, Fatih Sönmez ve Emre Erkan'la birlikte kurduğu Tiyatro Kutu ile devam etti. Tiyatro Kutu'nun kapanmasının ardından Serhat Teoman ve Emre Erkan ile birlikte kurdukları GET Yapım ile sinema ve tiyatro çalışmalarını sürdürdü.^

Şimdilerde “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dizinde Evren karakteriyle adından söz ettiren 1982 doğumlu Buğra Gülsoy, 2024 yılı itibarıyla 42 yaşındadır.

Bahar Uyanmaya Hazır Mısın

2011-2012 yıllarında oyuncu Burcu Kara ile evli kaldı. 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile evlendi. İkinci evliliğinden 2018 yılında dünyaya gelen çocuğuna 'Cem' adını verdi. Nilüfer Gürbüz’le de geçtiğimiz yıl yollarını ayırdı.

Buğra Gülsoy'un Eski Eşi Nilüfer Gürbüz Yeni Aşkını Ilan Etti! (2)

Kaynak: Ayşenur Yılmaz