Manisa’nın bir ilçesinde daha işçi ücretleri açıklandı | Üzüm hasadı öncesi işçi ücretleri belli oldu Manisa’nın bir ilçesinde daha işçi ücretleri açıklandı | Üzüm hasadı öncesi işçi ücretleri belli oldu

Dosyanın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teslim edilmesinin ardından sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Yenişehirlioğlu “Tüm kesimlerinin beklentilerini karşılayacak şekilde net bir çözüme ulaşması en büyük temennimizdir” dedi.

Yenişehirlioğlu “Bugün AK Parti MYK toplantımızda; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ’a Başıboş/Saldırgan Sokak Köpekleri sorununa ilişkin hazırladığımız raporu arz ederek zat-ı devletlerini ve MYK Üyelerimizi bilgilendirdim. Raporumuzun mahiyetini detaylı bir şekilde dinleme nezaketi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Sokaklarda aziz milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanacağına; herkesin üzerinde mutabık kaldığı bu sorunun çözüme ulaşacağına inancımız tamdır. Evvelâ insan ardından hayvan ve çevre sağlığını tesis etmek için ortaya konulan bu iradenin toplumumuzun tüm kesimlerinin beklentilerini karşılayacak şekilde net bir çözüme ulaşması en büyük temennimizdir. Raporumuzun sorunun çözümüne ilişkin önemli katkılar sunacağına inanıyor; hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ