Muhtar Mehmet Us, “Hattın yenilenmesi noktasında MASKİ’ye talepte bulunduk ve kısa sürede çözüme kavuşturdular. Büyük Başkanımız Sayın Cengiz Ergün başta olmak üzere MASKİ ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

WhatsApp Image 2023-12-18 at 15.12.32 (1)
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve ilçelerin güçlü bir altyapıya kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığının yürüttüğü proje kapsamında Salihli ilçesine bağlı Çapaklı Mahallesinde ekonomik ömrünü tamamlayan ve zamanla deformasyona uğrayan kanalizasyon şebeke hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi. Mahalle muhtarı Mehmet Us’un talebi doğrultusunda hızlı bir şekilde imalat çalışmalarına başlayan MASKİ ekipleri, yenileme işini kısa sürede tamamladı. Hat yenileme çalışmaları sonrasında mahalle sakinlerinin altyapı ihtiyacı karşılandı. İmalat işlerini MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da yerinde takip etti. 

375 üreticiye 65 ton gübre desteği 375 üreticiye 65 ton gübre desteği

WhatsApp Image 2023-12-18 at 15.12.32 (2)
Çapaklı Mahalle Muhtarı Mehmet Us, “Mahallemizdeki kanalizasyon hattının bir kısmı zamanla kötü duruma gelmişti. Bu da altyapı açısından vatandaşlarımıza sorun yaşatmaya başladı. MASKİ Genel Müdürlüğüne hattın yenilenmesi doğrultusunda talepte bulunduk. Ekipler hızlı bir şekilde gereken çalışmayı yaptılar ve kısa sürede yenileme yapıldı. Büyük Başkanımız Sayın Cengiz Ergün başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2023-12-18 at 15.12.32 (4)

Kaynak: Fatma Uysal