Yaz tatili için son ders zili yarın çalıyor | Yeni eğitim öğretim yılı yeni müfredatla başlayacak Yaz tatili için son ders zili yarın çalıyor | Yeni eğitim öğretim yılı yeni müfredatla başlayacak

Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde 27 yıldır muhasebe ve finansman öğretmeni olarak görev yapan Handan Lopoğlu öğrenciler ve öğretmenler tarafından düzenlenen veda töreni ile emekli olarak meslek hayatına veda etti.
Öğrencileri ve meslektaşlarının sürpriz olarak okul içinde düzenlediği veda töreninde duygusal anlar yaşandı. Handan Lopoğlu 65 yaş haddinden dolayı emekli oldu.
Handan öğretmen ilk olarak kendi alan şefi olduğu Muhasebe ve Finansman öğrencilerine veda etmek için sınıfa çıktı. Öğrencileri ile vedalaşmaya gelen Handan öğretmen okul koridorlarından alkışlar ile karşılandı. Sadece kendi bölüm öğrencilerinin değil bütün öğrencilerin katıldığı veda töreninde okul koridorlarından son kez geçen Handan öğretmene ‘En büyük Handan bizim Handan’ sloganları ile güller atıldı. Öğrencileri tarafından 27 yıldır görev yaptığı okuldan son kez çıkmadan önce Handan öğretmene çiçek ve pasta sürprizi yapıldı.
Öğrencilerin vedasının ardından ikinci bir sürpriz de meslektaşları ve okul idaresi tarafından geldi. Öğretmenler Odasında gerçekleşen sürpriz veda töreninde pasta kesildi ve bütün meslektaşları tarafından Handan öğretmene güzel dilekler iletildi.
Duygusal geçen vedanın ardından Handan Lopoğlu, 27 yıldır görev yaptığı Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine alkışlar eşliğinde veda etti.

Kaynak: İHA