Bu özel anı ölümsüzleştirdiler

Lig şampiyonu Galatasaray’ın kupası, Salihli Galatasaray Taraftarlar Derneği öncülüğünde hazırlanan dev organizasyon ile Salihli’ye getirildi. Lidya Sardes Termal Otel’deki organizasyonda Galatasaray’a gönül veren taraftarlar 24.şampiyonluk kupası ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Bazı taraftarlar kupayı öperken, bazı taraftarlar ise kupayı havaya kaldırarak poz verip bu özel anı ölümsüzleştirdi.

Şampiyonluk kupasını 4’üncü kez Salihli’ye getirmenin onurunu yaşıyoruz

Canlı müzik ve Galatasaray marşları eşliğinde coşkunun tavan yaptığı organizasyonda konuşan Salihli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Uğur Özçelik konuşmasına “Büyük Galatasaray Taraftarları, 24.şampiyonluk gecemize hepiniz” diyerek başladı. Salihli’de derneğin 2018 yılında kurulduğunu anlatan Özçelik “Şampiyonluk kupasını 4’üncü kez Salihli’ye getirmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Bizleri bu gururu yaşatan Galatasaray camiasına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılki şampiyonluk kutlamasından başta sponsorlarımız olmak üzere elde edilecek gelir ile tekerlekli akülü sandalye alıp, bir ailemize hediye edeceğiz” diye konuştu.

Özel çocuklar ağırlandı

Şampiyonluk kutlama etkinliğinde down sendromlu çocuklarda aileleri ile birlikte ağırlandı. Kutlamaya katılan down sendromlu çocuklar, Galatasaray'ın 24.şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirdi.

Formalar açık artırma ile satıldı

Etkinlikte ayrıca Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve futbolcular tarafından imzalanan 2 Galatasaray forması açık artırma satışa çıkarıldı. Formalardan birisi Yaman Tuğrul, diğeri ise Osman Gür tarafından satın alındı.

Şampiyonluk pastasının kesildiği etkinlikte elde edilen gelir ile akülü tekerlekli sandalye alınacağı ve ihtiyaç sahibi bir engelli bireye hediye edileceği öğrenildi.

Cmbmbmb (27)

Cmbmbmb (25)

Cmbmbmb (26)

Cmbmbmb (24)

Cmbmbmb (23)

Cmbmbmb (22)

Cmbmbmb (21)

Cmbmbmb (20)

Cmbmbmb (19)

Cmbmbmb (18)

Cmbmbmb (17)

Cmbmbmb (16)

Cmbmbmb (15)

Cmbmbmb (14)

Cmbmbmb (13)

Cmbmbmb (12)

Cmbmbmb (11)

Cmbmbmb (9)

Cmbmbmb (8)

Cmbmbmb (7)

Cmbmbmb (6)

Cmbmbmb (5)

Cmbmbmb (4)

Cmbmbmb (3)

Salihli’deki alabalık tesisleri denetlendi Salihli’deki alabalık tesisleri denetlendi

Cmbmbmb (2)

Cmbmbmb (1)

Kupasali̇hli̇ (2)

Kupasali̇hli̇ (1)

Muhabir: BEHZAT AKCAN