Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Bu resmi, Koç! En iyi, en geniş yaşamınızı ve gerçekten hak ettiğiniz zenginlik ve bolluğu talep ederek yaşıyorsunuz. Sadece bir hatırlatma: Evren, siz bu dünyadayken muhteşemliği her biçimde deneyimlemenizi istiyor. Deneyiminize daha fazla iyi juju çekmeye devam ederken bu inancı kalbinizde tutun. Profesyonel anlamda konuşursak, kartlarda önemli bir seviye yükseltme olabilir; nüfuzunuzu herkesin en yüksek ve en büyük hayrına kullanma fırsatı. Akıllıca kullanın.

Kozmik ipucu: Etkinizi herkesin en yüksek ve en büyük hayrına kullanın. 

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

Siz kendi gerçekliğinizin yaratıcısısınız. Düşündüğünüz her düşünce ve söylediğiniz her kelime, yaşam hikayenizin nasıl gelişeceğini belirler. Evet, bu kadar basit Boğa. Bu nedenle arzularınızın tezahürünü engelleyebilecek veya geciktirebilecek olumsuz şüpheleri ortadan kaldırın. Bunun yerine mümkün olan en iyi sonuca inanmak ve hedefleriniz doğrultusunda ilham veren eylemlere devam etmek istersiniz. Olumlu bakış açınız ve kararlılığınız, mevcut durumun lehinize dönmesini sağlayacaktır.

Kozmik ipucu: Düşündüğünüz her düşünce ve söylediğiniz her kelime, yaşam hikayenizin nasıl gelişeceğini belirler. 

İkizler Günlük Burç Yorumları

Ancak tezahür sürecinin “nasıl” olduğu konusunda endişelenmek size düşmez. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gereken çalışmaları yapmaya devam ederken bu olumlu niyetleri de göndermelisiniz. Evet, bu kadar basit! Bu nedenle kartlar, dualarınıza yanıt olarak ortaya çıkan altın fırsatlara işaret ediyor. Bu nedenle, sizi geride tutan her türlü şüpheyi bırakın. Parlama zamanınız geldi ve parlayacaksınız, İkizler!

Kozmik ipucu: Bu olumsuz düşünceleri uzaklaştırın ve en iyi yaptığınız şeyi yapmaya devam edin!

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Eğer biri size beş yıl önce bugün olduğunuz yerde olacağınızı söyleseydi, ona inanır mıydınız Yengeç burcu? Burada sizin için bir ders var: Gerçekliğinizin bilinçli yaratıcısı sizsiniz. Bu nedenle, evrenin sizi her zaman kendiniz için hayal ettiğiniz hayatla aynı hizaya getirmek için komplo kurduğunu içsel olarak bilerek kutsanmış ve güzel olanı onaylamaya devam edin. Bununla birlikte, servetinizi yönetmek de önümüzdeki aylarda büyük bir konu olacak. Güvendiğiniz bir mali müşavirle çalışmak aslında o kadar da kötü bir fikir olmayabilir!

Kozmik ipucu: Kendinize daha büyük hayaller kurma izni verin. Her zaman kendiniz için hayal ettiğiniz hayata uyum sağlamanın zamanı geldi!

Aslan Günlük Burç Yorumları

Peki bolluk sizin için ne anlama geliyor? Yaşam kalitenizi nasıl ölçersiniz? Sabah çayınızı yudumlarken düşünmeniz gereken bir şey var Leo. Daha önce sahip olduğunuzdan daha fazla zenginlik yaratma, kendiniz için her zaman HD olarak hayal ettiğiniz hayatı yaratma gücünüzün bir onaylanması olduğunu söylüyoruz. Bununla birlikte, cömertliğin bir hediye olduğu size hatırlatılıyor. Hasadı güzel ve mübarek kervanınızın bir parçası olanlarla paylaşın. 

Kozmik ipucu: Zenginlik yaratma ve kendiniz için arzu ettiğiniz hayatı tezahür ettirme yeteneğinize güvenin.

Neden Perşembe Günleri Tarçınlı Kahve İçilir? Tarçınlı Kahve Akımı Ne İşe Yarar? Neden Perşembe Günleri Tarçınlı Kahve İçilir? Tarçınlı Kahve Akımı Ne İşe Yarar?

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Eğer biri size beş yıl önce şu an yaşadığınız hayatı yaşayacağınızı söyleseydi ona inanır mıydınız? Ancak burada en çılgın hayallerinizin fiziksel olarak şekillenmesini izliyorsunuz! Ancak burada bir zamanlar uzak bir hayal olan zenginlik ve bolluğu ortaya koyuyorsunuz! Bilinçli yaratımın gücünden yararlanmanız ve tuvalinizi paletinizdeki en parlak ve en cesur renklerle boyamanız için bir hatırlatma! Bir yandan not olarak, sizi çağıran bir yan koşuşturma var mı? Kozmik hava bu projeye hayat vermenizi destekliyor.

Kozmik ipucu: Realitenizin yaratıcısı olarak gücünüzü hatırlayın.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

Bugün, dramadan bir adım geri çekilmeye ve kendi gelişiminizin önünde duran çelişkili inançlar hakkında iç gözlem yapmaya çağrılıyorsunuz. Sizden köklü değişiklikler yapmanızı istemiyoruz. Hayır! Bu kaotik olurdu. Bahsetmiyorum bile, sert! Sizden yapmanızı istediğimiz şey değişim yönünde, büyüme yönünde küçük bir adım atmanızdır. Şu anda hayat, uzun zaman önce hayal ettiğiniz kendi versiyonuna adım atmanızı destekliyor.

Kozmik ipucu: İlk adımı atın.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Ama bugün taşındınız mı? Kendinizi kaptırıp dans edip kozmik ritme ayak uydurdunuz mu? Kartlar önümüzdeki günlerde kutlanacak çok şey olacağını, özellikle de realitenizde bilinçli olarak tezahür ettirdiğiniz ilahi ruh eşi bağlantınızın olacağını doğruluyor. Bekar ve kesinlikle kaynaşma havasında mısınız? Bilinçli olun ve ruh rehberlerinizin görünmezde sizin için büyük ipleri çektiğini bilerek içselle her zaman arzu ettiğiniz türden bir ortaklığı görselleştirin. Ancak Akrep Genel Merkezi'nde mesele sadece aşk ve romantizm değil. En iyi arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek; şu anda şiddetle tavsiye edilir!

Kozmik ipucu: İşte aşkın ilacı!

Yay Günlük Burç Yorumları

oğlak

Para hakkında konuşmak nadiren kolaydır. Ama yapmanız gerekeni yapmalısınız. Kendiniz için ayağa kalkmaktan ve mevcut durumda kendinizi güvende hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu istemekten korkmayın. İhtiyacınız olan her şeye zaten sahipseniz, kadehinize cömertçe dökülen kutsamaların farkına vararak ve onaylayarak zihniyetinizi "eksiklik"ten "bolluk"a değiştirin. Olumlu tarafı, kartlar ilahi bir ruh eşi bağlantısını, yani zihin, beden ve ruh bağlantısını hissettiğiniz belirli bir kişiyi gösteriyor. Meraklı olun ve kendinize bu ilişkinin uzunluğunu ve genişliğini keşfetme izni verin. Ah, bir şey daha! Geçerli olan tek kurallar sizin rezonansa girdiğiniz kurallardır.

Kozmik ipucu: İlahi bir ruh eşi bağlantısı gösterilir. 

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Anladık Oğlak! Durduğunuz yerden hedefe erişilemez görünüyor ve bunda bir sorun yok. “Nasıl”a teslim olurken bir ayağınızı diğerinin ardına koyun. Atalarınız ve ruh rehberleriniz, kendiniz için her zaman hayal ettiğiniz hayata uyum sağlamanız ve büyük hayalinize yatırım yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları size sağlamak için fazla mesai yapıyorlar. Elbette bu, önümüzdeki aylarda sizin için her şeyin iş olacağı ve oyun olmayacağı anlamına gelmiyor. Denge anahtardır ve denge, uğruna çabalamaya çağrıldığınız şeydir.

Kozmik ipucu: Ruh rehberleriniz büyük şeylerin gerçekleşmesi için görünmez olanın pek çok ipini çekiyor.

Kova Günlük Burç Yorumları

Bunu hissetmek için sarmanıza gerek yok. Sadece burada ve şimdi olmanız gerekiyor. Öyleyse buraya ve şimdiye dönün Kova. Ayrıca kafanızda kimsenin kirasız yaşamasına izin vermemelisiniz! Sağlığınız zihinsel veya fiziksel bir endişe kaynağıysa, bu sizin harekete geçmeniz için kozmik işarettir. Bir tıp doktorunu ziyaret etmek iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, bütünsel terapi fikrine katılıyorsanız güvendiğiniz bir şifacıya, şamana veya Ayurveda doktoruna başvurun.

Kozmik ipucu: Sağlığa ve sağlıklı yaşama öncelik verin.

Balık Günlük Burç Yorumları

Bir adım geri atın ve gözlemleyin Balık. Bir adım geri atın ve içeride ve dışarıda gerçekte neler olup bittiğini gözlemleyin. Gerçek şu ki, dışsal realiteniz şu anda yalnızca derinlere kök salmış korkularınızı yansıtıyor. Koşullarınızı yönlendirmenin anahtarı: Kutsanmış ve güzel olan her şeyi onaylamak. Gücünüzü hatırlayın, vahşi olan. Büyümenizi engelleyen bilinçaltı inançlarınızı ele alarak bu durumu kendi lehinize çevirme gücünüzü unutmayın. Olumlu tarafı, önümüzdeki hafta hassas tarafınızla yeniden bağlantı kurduğunuzu ve duygularınızı sanatınıza kanalize ettiğinizi görüyoruz. Şimdi şiir yazmanın, müzik kaydetmenin ve tuvali kendi benzersiz tarzınızla boyamanın harika bir zamanı!

Kozmik ipucu: İçinizdeki sanatçı ön plana çıkıyor.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Kaynak: Ayşenur Yılmaz