Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Tutulma sezonunun sürprizlerle dolu olduğu artık sizin için yeni bir haber değil! Kolayca neşeli bir şekilde başlamış olabilecek bir ilişki aniden ciddileşebilir. Bu doğru Koç! Mezun olmaya hazırsınız, her şeyi yapmaya hazırsınız ve özel birisiyle bir hayat kurmaya hazırsınız. Eğer aklınızdan geçen bir şeyse, üç sihirli kelimeyi söylemekten korkmayın! Kariyeriniz söz konusu olduğunda, daha büyük hayaller kurma ve istediğiniz hedefe ulaşmak için gereken eylemi gerçekleştirme havasındasınız. Doğru kişileri işe almak, hayal ettiğiniz şekilde seviye atlamanızı sağlayacaktır.

Kozmik ipucu: İşte kalıcı bir temel oluşturmanın yolu!

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

Bugün Şans Hanım DM'lerinize giriyor ve size şansın cesurlardan yana olduğunu hatırlatıyor. İster kariyer cephesinde risk almayı düşünüyor olun ister belirli bir kişiye sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatın, cevap "evet", çılgınca bir cevap! Bu sefer geçmişinizin veya korkunuzun sizi engellemesine izin vermeyin. Bununla birlikte, aynı zamanda Toros'un eski taktik kitabını pencereden dışarı atmanız ve buralarda her şeyi hafif ve havadar tutmanız konusunda sizi cesaretlendiriyor. Not: 'Kendiliğindenlik' kirli bir kelime değil, güzel!

Kozmik ipucu: Şans cesurdan yanadır.

İkizler Günlük Burç Yorumları

İkizler, içinizdeki Marie Kondo'yu kanalize etme zamanı geldi çünkü hayatınız, en iyi arkadaşlarınızla sefahatle geçen bir gecenin ardından fotoğraf kütüphanenizden daha karmaşık görünüyor. Evet, dağınıklığı azaltmaktan ve küçülmekten bahsediyoruz. Dolabınızla başlayın ancak zihinsel, duygusal ve dijital alanların da müdahaleye ihtiyacı olduğunu bilin. Unutmayın, neşe yaratmayan her şeyi bir gecede çöpe atmak zorunda değilsiniz. 'Her seferinde bir adım' şu anda benimsemek için iyi bir mantradır. Akıllıca bir kelime: bir garaj satışı düzenlemeyi, bir arkadaşınızla kitap veya kıyafet alışverişi yapmayı veya eşyalarınızı bir STK'ya veya ikinci el mağazasına bağışlamayı düşünün.

Kozmik ipucu: Bahar temizliği zamanı geldi!

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Bu hafta, ister doğduğunuz aile, ister yol boyunca seçtiğiniz aile olsun, kabilenizle birlikte hareket etmekle ilgili. Şunu hayal edin: Güneş ışığının insan eşdeğeri gibi hisseden eklektik bir grup insanla dolu, en iyi grup sohbetinin küratörlüğünü yapıyorsunuz. Herkesin içini ısıtan, onlara çocukluk evlerini hatırlatan bir şeyler getirdiği bir yemeğe ne dersiniz? Zaten kararlıysanız, bu aynı zamanda partnerinizin ailesini daha iyi tanımanın veya onları kendi ailenizle tanıştırmanın da zamanı olabilir; herkesin yanan bir ev gibi iyi geçineceğini içsel olarak bilerek!

Kozmik ipucu: Buraya sevmek ve sevilmek için geldiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumları

Teknoloji bizi sevdiklerimizle her zaman bağlantıda olduğumuza inandırır. Ancak birçok bakımdan her zamankinden daha yalnızız! Bu soulscope'u size evin sadece bir yer değil, aynı zamanda bir duygu olduğunu hatırlatanlara ulaşmak için kozmik bir işaret olarak düşünün! Merkür'ün tekrar geriye doğru dansa başlamasıyla birlikte, kendinizi yörüngenizde olan bir arkadaşınıza veya bir tanıdığınıza ilgi duyabilirsiniz. Eğer bu sizin durumunuz için doğruysa, bu konuyu kafanıza sokmayın veya arkadaşlığınızı 'mahvetme' endişesine kapılmayın. Nerede olduğunuz, ne hissettiğiniz ve bu bağlantıyı nasıl keşfetmek istediğiniz konusunda dürüst olun. 

Kozmik ipucu: Peki ya bunun yerine duygularınız konusunda dürüst olmayı seçseydiniz?

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Bu hafta, ister 9'dan 5'e kadar çalışmanız, ister ek işleriniz, ister ilgi odağı olmayı bekleyen tutkulu bir projeniz olsun, bu hafta tamamen zanaatınıza adanmışlıkla ilgili. İşin püf noktası şu: Anı yaşıyorsunuz ve sonuca bağlı kalmadan en iyi yaptığınız şeyi yapıyorsunuz. Evet, anlamlı bir şey yaratmak istiyorsunuz ama aynı zamanda onun kendi şartlarına göre gelişmesine izin vermek de hoşunuza gidiyor. Yüksek benliğinizin bilmenizi istediği şey: Doğru yoldasınız! Her durumda en özgün benliğiniz gibi görünmeye devam edin ve evrenin sizi büyüme yönünde ilerleteceğini bilin.

Kozmik ipucu: Varış noktası kadar yolculuğun da tadını çıkarmayı unutmayın. 

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

Merkür yeniden geri gidiyor ve en dikkatli planlarınızdan bile şüphe duymanıza neden oluyor. Sorun şu Terazi: Hayat garanti kartlarıyla gelmiyor. Başarılı olup olmayacağımızı, zirveye çıkıp çıkamayacağımızı bilmemizin hiçbir yolu yok. Bu bizi şansımızı denemekten alıkoymalı mı? Her şey ama güzel! Bu soulscope'u boğaz çakranızı harekete geçirmek ve buraya ne için geldiğinizi paylaşmak için bir hatırlatma olarak düşünün. Sözleriniz, sandığınızdan çok daha fazla şekilde fark yaratma gücüne sahip.

Psikolojik Testler: Palto Testi | Kokoloji - Kendini Keşfetme Oyunu Psikolojik Testler: Palto Testi | Kokoloji - Kendini Keşfetme Oyunu

Kozmik ipucu: Boğaz çakranızı aktif hale getirmek için güç kristalleri lapis lazuli veya sodalit ile meditasyon yapın.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Hayal kırıklığına uğradınız. Sanki sonsuza kadar bekleme odasındaymışsınız gibi hissediyorsunuz; nereye gideceğinizi ve bu hattın hareket edip etmeyeceğini bilmiyorsunuz. Tek kelime: Sabır. Dış koşullarınız sizi neye inandıracak olursa olsun, olmanız gereken yerde olduğunuzu bilin. Unutmayın, bu durgunlukla ilgili değil; hazırlıkla ilgili. Mümkünse bir kuluçka dönemi! Bunu, en derin arzularınız ve hırslarınız üzerinde düşünmeye, yeniden değerlendirmeye ve yeniden hizalamaya davet olarak onurlandırın. 

Kozmik ipucu: Çenenizi açın. Omuzlarınızı gevşetin. Zihninizin sizi neye inandırdığına rağmen olmanız gereken yerdesiniz.

Yay Günlük Burç Yorumları

oğlak

Şu anda sürücü koltuğundasınız, ayağınız gazda, hayat yolunda güvenle ilerlemeye hazırsınız. Bu doğru, Yay! Şu anda büyük bir seviye atlama yaşıyorsunuz. Sanki evren kişisel olarak sizi hayallerinize doğru itiyormuş gibi. İlişkiler alanında, bu enerji, ister bae ile spontane bir kaçamak planlamak olsun, ister en yakın dostlarınızı epik bir gece için bir araya toplamak olsun, bağlantılarınızda liderliği ele geçirmek anlamına gelir. Unutmayın, iletişim çok önemlidir; yardımcı pilotlarınızın seyahat planına uygun olduğundan emin olun.

Kozmik ipucu: Evren sizi kişisel olarak hayallerinize doğru itiyor. 

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Sanki beyniniz aralıksız bir kıyamet kaydırma çılgınlığı içindeymiş gibi, "ya şöyle olursa"ya odaklanıyormuş gibi geliyor. Kısa soru: Üzerinde kontrolünüz olmayan şeylere takıntılı olmanıza mı hizmet ediyor? Geçmişinizdeki bazı olayları tekrar canlandırmanıza hizmet ediyor mu? Her zamanki gibi şimdiki zamana dönün; şimdiye dönün. Peki bunu tekrar nasıl yapacaksınız? Küçük başla. Sabah kahve fincanınızın kokusuna, radyoda en sevdiğiniz şarkının sesine veya bulutların arasında saklambaç oynayan güneşin görüntüsüne odaklanın. Bunlar zihinsel palet temizleyicilerinizdir; hayatın tam burada, şu anda gerçekleştiğini ve farkına vardığınızda bunun oldukça şaşırtıcı olduğunu hatırlatır.

Kozmik ipucu: Sonsuza şimdi dönün.

Kova Günlük Burç Yorumları

Kova

Şu anda, her sahnenin yıldızlarla dolu bir gökyüzü altında çekildiği bağımsız bir filmin ana karakteri gibisiniz ve etrafınız tek boynuzlu atlardan oluşan eklektik ve canlı bir ekiple çevrili. Aidiyet duygunuzun sadece geldiğiniz yere değil, sizi çevreleyen seçilmiş aileye ve topluluğa da bağlı olduğunu keşfediyorsunuz. Her şey gökkuşağı kabilenizle, kozmik düzeyde sizinle rezonansa giren ruhlarla bağlantı kurmakla ilgilidir. Peki, bir topluluk temizliği düzenlemeye, yalnızca belirsiz bilim kurguları okuyan bir kitap kulübü kurmaya veya herkesin kendi mirasını temsil eden bir yemek getirdiği bir akşam yemeğine ev sahipliği yapmaya ne dersiniz? Her ne ise, siz bu yıldızları bir araya getiren çekim kuvvetisiniz.

Kozmik ipucu: İşte insanlarınızı bulmanız ve dünyayı birlikte güzel bir yer haline getirmeniz.

Balık Günlük Burç Yorumları

balık Burcu

Balık, bu hafta koşuşturmaca ile üşüme arasındaki o tatlı noktayı buluyorsunuz. Önemli olan iş ve oyun ölçeklerini uyumlu hale getirmek, hayatınızı tek renkli bir montaja dönüştüren, tamamen çalışma ve oyun olmayan bölgeye çok fazla kaymamanızı sağlamakla ilgilidir. Dahası, kozmik havanın sağlık ve sağlıklı yaşam yaklaşımınızda da bir değişime ilham vermesi muhtemeldir. Örneğin, muhteşem ve sizin için iyi olan malzemelerle nasıl oynayacağınızı öğrenirseniz, gökkuşağı yemek sıkıcı olmak zorunda değildir!

Kozmik ipucu: Sağlık ve sağlıklı yaşam oyununu yeniden düşünmenin zamanı geldi.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Kaynak: Ayşenur Yılmaz