Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Asla kötü bir şey olmuyor. Ortaya çıkan her şey bizim en yüksek ve en büyük iyiliğimiz için gerçekleşir. Bu, ruh düzeyinde tanıdığınız bir şeydir Koç. Yani hayatta kolaylıkla, neşeyle, zahmetsizce ilerliyorsunuz. Mucizeleri çağırmanın sırrının alıcı durumda olmak olduğunu anlıyorsunuz. Kozmik konferansta kulak misafiri oldum: Kutsandınız ve korunuyorsunuz! En iyisinin henüz gelmediğini bilin!

Kozmik ipucu: Hayatta kolaylıkla, keyifle ve zahmetsizce ilerliyorsunuz.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

Bu haftaki mesajınız anlayışlı olmak. Zamanınız ve enerjiniz konusunda anlayışlı olmak. Sizi tükenmiş hissettirenlerle değil, ruhunuzu neşelendirenlerle alanınızı paylaşmak. Unutmayın, ruhunuzun şarkısıyla yankılanan şeye 'evet' demek, uymayan şeye 'hayır' demenizi gerektirecektir ve bunların hepsi oyunun bir parçası. Bu hafta ayrıca izin vermenin gücü de hatırlatılıyor. Şimdi zorlu durumlarda nasıl akıcı olunacağını öğrenmenizin mükemmel zamanı.

Kozmik ipucu: 'Ayırt etme' bir süper güçtür Boğa.

İkizler Günlük Burç Yorumları

Peki geçmişin bununla ne ilgisi var? Eğer o zaman işe yaramadıysa, bunun nedeni, öyle olmamasıydı. Bunun nedeni, istediğiniz şeylerin en yüksek ve en büyük iyiliğinizle uyumlu olmamasıdır. Kendinize bir iyilik yapın ve bagajı bırakın. Bunu yaparken 'neden'leri ve 'nasıl'ları da bırakın. Hayat size kelimenin her anlamıyla yeniden başlama fırsatını sunuyor. İleriye doğru yürürken 'temkinli iyimserlik' mantranız olsun.

Kozmik ipucu: Artık büyümenizi desteklemeyen şeyleri temizlemek için kristal kalsitin gücünden yararlanın. 

Günlük burç yorumları: 27 Şubat 2024 Günlük burç yorumları: 27 Şubat 2024

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Ruhunuzun karanlık gecesinin ortasındayken hatırlamanız gereken önemli şey bunu seçmiş olmanızdır. Ruhunuz bu deneyimi, gölgelerinizi bütünleştirmenin ve içsel simyayı en yüksek düzeyde deneyimlemenin bir yolu olarak seçti. Öyleyse korkuları ve onunla birlikte "nasıl" ve "nedenleri" de nefesle verin. Yengeçler, şimdi ve her an ruh rehberleriniz tarafından destekleniyorsunuz. Size yük olan karmik bagajı temizlemek için sizinle birlikte ve sizin aracılığınızla çalıştıklarına güvenin.

Kozmik ipucu: Sürece güvenin. Tutuluyorsunuz ve destekleniyorsunuz.

Aslan Günlük Burç Yorumları

Kalbinizi kimseyle paylaşmayacak kadar yakın tutmanız işinize yarar mı? Herkesin sizin yumuşaklığınızı, hassasiyetinizi hak ettiğini söylemiyoruz. Sadece doğru kişinin gelmesi durumunda açık kalmanızı hatırlatıyoruz. Bu nedenle, 2023'ün sonu pek çok tesadüfi karşılaşmayı beraberinde getirebilir. Meleklerinizin ve ruh rehberlerinizin deneyiminize gerçekten hak ettiğiniz neşe ve mutluluğu getirmek için fazla mesai yaptıklarına dair gerçeküstü duygu.

Kozmik ipucu: Ne zaman gardınızı düşürmeniz gerektiğini bilin. 

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Birden fazla kez aldatıldınız ve kalbiniz sevdiklerinizin ellerinde kırıldı. Etrafınıza duvarlar örmenizin nedeni bu mu olmalı? Hayatta bir zırhla ilerlemeyi seçmenizin nedeni bu mu olmalı? Bilgeler için söz: Koşulların sizi karamsar ve büyülü biri yapmasına izin vermeyin. Şu anda hangi sağlıklı sınırların olduğunu ve bunları hayatınızda nasıl uygulayabileceğinizi düşünmeye çağrılıyorsunuz.

Kozmik ipucu: Bunun yerine hayata açıklık duygusuyla gelmeyi seçerseniz ne olur?

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

İşin komik yanı, sürekli değişim için umut ediyor ve dua ediyoruz. Sürekli olarak ilahi güçlerden müdahale etmesini ve yaşam kalitemizi değiştirmesini istiyoruz. Ancak yeni bir gerçekliğe geçme fırsatı karşımıza çıktığında müthiş tereddüt ederiz. Bu sizin durumunuzda da geçerli olabilir mi? Eski korkuların seni yenmesine izin mi veriyorsun? Önünüzde olanlara hazırlıklısınız Terazi. Siz şimdi birçok yaşamlara hazırlanıyorsunuz. 

Kozmik ipucu: Eşiği geçin. 

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Sıkışmış olman sizin en büyük illüzyonunuzdur Akrep. Evrenin bugün hatırlamanızı istediği şey şu: Farklı hareket etme, farklı şekilde ilerleme, farklı seçim yapma gücüne sahipsiniz. Bu yüzden farklı olanı seçin ve kendiniz için yeni bir gerçeklik yaratma konusunda kendinize güvenin. Ah, bir şey daha! Zamanınızın ve enerjinizin değerli olduğunu unutmayın. Titreşiminizi düşüren ve rezervlerinizi tüketenlere şüpheden faydalanmayı bırakın.

Kozmik ipucu: Farklı seçim yapma gücüne sahipsiniz. 

Yay Günlük Burç Yorumları

oğlak

Çekim yasasının her zaman sizin lehinize çalıştığını, evrenin her zaman lehinize çalıştığını ve yolunda gitmeyen şeylerin de sizin için hazırlanan daha büyük planın parçası olduğunu biliyorsunuz. Böylece, kalbinizde kolaylıkla, neşeyle ve teslimiyetle hayatta ilerlemeye devam edersiniz. Kozmik konferansta kulak misafiri oldum: O zaten sizsiniz!

Kozmik ipucu: Kutlayacak çok şeyin olacak çılgın yaratık!

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Kuralların bir nedenden dolayı konulduğu doğrudur. Ama siz onlara bağlı değilsiniz Oğlak. Bu nedenle sertliğin yerine esnekliği koyun. Kendinize spontane olma, ritmi ve akışı kucaklama izni verin. Yakın zamanda kalbiniz kırıldıysa, her şeyin geçici olduğunu hatırlayarak kendinize iyileşmek için ihtiyacınız olan zamanı ve alanı verin. Bir yandan, bir şifacı ya da terapistle çalışmak, süreci hızlandırmak ve öğrenmeleri bütünleştirmek için ihtiyacınız olan desteği size sağlayabilir. 

Kozmik ipucu: Olmanız gereken yerdesiniz. İyileşme sürecine güvenin.

Kova Günlük Burç Yorumları

Kova, başardınız! Enerji vampirleriyle, dedikodu satıcılarıyla ve havayı öpenlerle baş başa kaldınız! Kendinizi gökkuşağı kabilenizle, tuhaf ve harika titreşiminize uyan insanlarla çevrelemek istiyorsunuz. Yeni yıla girmeden önce nelerden vazgeçmek istediğinizi düşünün. Yakın zamanda yanında bir his hissettiği biriyle tanışan Su Taşıyıcılarına, kahkahanın ilaç olduğu hatırlatılıyor. Şimdiki zamanda olun ve ilk önce talip olan kişiyi resmi olmayan bir düzeyde tanıyın. Ortak çıkarlar üzerinden bağ kurmak, başlamak için iyi bir yerdir. 

Kozmik ipucu: Etrafınızı gökkuşağı kabilenizle çevrelemek istiyorsunuz. 

Balık Günlük Burç Yorumları

Peki ya gece gökyüzündeki yıldızların sizin lehinize komplo kurduğunu söylesek? İlahi güçler, dünyada 5 yıldızlı bir deneyim yaşamanızı sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Yani, kurban zihniyetinden kurtulun Balık. Bakış açınızı değiştirin ve her şeyin eninde sonunda sizin en yüksek ve en büyük hayrınıza olduğunu anlayın. 2023'ün sonu, dönüşüm portalına kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla adım attığınızı görüyor. Eski cildinizi ve artık size hizmet etmeyen geçmiş kalıplarınızı değiştirme yeteneğiniz, yeni bir zaman çizelgesine adım atmanızı sağlayacaktır.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Kaynak: Ayşenur Yılmaz