21:20 GÜNDEM

MASKİ Genel Müdürlüğü ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında Salihli ilçesine bağlı Karaağaç mahallesinde 34 milyon TL bedelle hayata geçireceği alt ve üst yapı yanında sürdürdüğü 3 adet 750 kişilik foseptik imalat çalışmalarını da tamamladı.

20:32 ASAYİŞ

Karabük’te bir sitenin duvarından düşerek hayatını kaybeden kadının ölüm nedeni belli oldu.

20:00 SİYASET

31 Mart yerel seçimlerinde Salihli’de, Gelecek ve Saadet Partisi’nin ortak belediye başkan adayı olan Şerife Öz, aynı zamanda Salihli siyasetinde uzun yıllar sonra ilk kadın belediye başkan adayı da oldu.

19:00 SİYASET

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi siyasi partilerde hareketlilik devam ediyor.

16:52 ASAYİŞ

Bilecik'te sürücüsünün kontrolünü kaybeden araç dereye yatağına uçarken araçta bulunan 3 kişi yaralandı.

16:48 ASAYİŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğü, Manisa için yarın fırtına uyarısında bulundu.

16:32 EKONOMİ

Salihli’de Kurumsal Hizmet Danışmanı olarak bir çok önemli projenin hayata geçirilmesinde rol alan Yelda Tüfekçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir seminer gerçekleştirecek.

16:30 ASAYİŞ

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici seçim çalışmalarını yürüttüğü Tokat’ın Reşadiye ilçesinde trafik kazası geçirdi, Destici Reşadiye Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Tokat’a sevk edildi.

16:23 ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yağışlar ve kuvvetli fırtına sebebiyle 2 turuncu ve 14 sarı uyarı verilen iller için uyarılarda bulundu.

16:15 ASAYİŞ

CHP Genel Başkanı Özel’in bedelli askerlik yapanlara ilişkin “Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz, öyle bedelli askerliğe kaçanlardan değil” sözleri tepki topladı. CHP’nin İBB adayı İmamoğlu’nun ve Çankaya belediye başkan adayı Güner’inde bedelli askerlik yaptığı ortaya çıktı.