Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Ama ne istiyorsunuz Koç? Şu anda size ne doğru geliyor? İhtiyaçlarınızı net bir şekilde iletin. Tahmin oyunu sizi hiçbir yere götürmez. İşin iyi tarafı, tatil sezonu potansiyel bir talibi de beraberinde getirebilir. Bir süredir yörüngenizde olan biri. Birlikte yaratabileceğiniz şeylerin potansiyeline gelince? Kendinizi keşfetmeye bırakın!

Kozmik ipucu: Arzu ettiğiniz bir şeyse, kendinize bu bağlantının uzunluğunu ve genişliğini keşfetme izni verin.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

İşte bu, Boğa. Derinden arzuladığınız hayat. Derinden arzuladığın aşk. Evreninize bilinçli olarak davet ettiğiniz sevgi. Artık istediğiniz her şeye ve daha fazlasına sahip olduğunuza göre, neden eski korkuların sizi yenmesine izin veriyorsunuz? Sadece bir hatırlatma: Evren sizin mutlu olmanızı istiyor. Evren sizin coşkuyla dans etmenizi istiyor. Böylece, tutulduğunuzu, korunduğunuzu hissedin. Olmanız gereken yerdesiniz ve her şey ilahi plana göre gerçekleşiyor.

Kozmik ipucu: Evren aşkla sarhoş olmanızı ve sevinçten coşmanızı istiyor.

İkizler Günlük Burç Yorumları

Anladık, İkizler! Zamanın parmaklarınızın arasından akıp gittiğini hissediyorsunuz. Geçtiğimiz yılda başarmak isteyeceğiniz çok daha fazlası var. Olay şu ki, olmanız gereken yerdesiniz. Her şey olması gerektiği gibi. Bakış açınızı değiştirin ve 2023'te ne kadar çok şeyi başardığınızı takdir edin. O halde, sadece bugün için ayağınızı gaz pedalından çekin. Olmanıza ve nefes almanıza izin verin. En sevdiğiniz yerden gün batımını yakalarken lavanta çayınızı yavaşça yudumlamanıza izin verin.

Kozmik ipucu: Kendinize olmanıza ve nefes almanıza izin verin.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Her şeyi kontrol edebileceğinizi sanmanız en büyük illüzyonunuzdur. Parçalanması gerekenin parçalanmasına izin verin. Çözülmesi gerekenin çözülmesine izin verin. Olman gereken yerdesin. Her şey olması gerektiği gibi. Küçülmekte olan ay, eski hikayeyi serbest bırakmanız için yer tutuyor, böylece anlatıya daha fazla neşe, oyun, yaratıcılık ve bolluk davet edebilirsiniz.

Kozmik ipucu: En iyisi henüz gelmedi ay çocuğu. 

Aslan Günlük Burç Yorumları

Vücudumuz her zaman bizimle iletişim halindedir. Şu anda hissettiğiniz yorgunluk hissi, nefes alma zamanınızın geldiğini doğruluyor. Öyleyse hamster çarkından şık bir şekilde inin Leo, size zevk veren, size neşe getiren şeye bilinçli olarak zaman ayırırken. Yuvaya yerleşmeye ve dinlenmeye öncelik vermek bu anın ihtiyacıdır Aslan. Bunu henüz gelmemiş olana hazırlanma zamanı olarak düşünün.

Kozmik ipucu: Bunu dinlenme ve yuvalanma zamanı olarak onurlandırın. 

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Ah bu huzursuzluk! Nereden kaynaklanıyor? İçinizdeki çatışmanın nedeni nedir? Etrafınızdaki herkesi memnun etmeye mi çalışıyorsunuz? Bu, kendinize geri dönüş yolculuğunuzun hatırlatıcısıdır. Bedeninizle ve nefesinizle bağlantı kurmak için. Gerçeğinizi hatırlamak ve size özgün gelen bir şekilde hareket etmek. Sadece bir hatırlatma: Kıvılcımları neşelendiren şeyleri seçerek kimseyi hayal kırıklığına uğratmazsınız.

Kozmik ipucu: Özgün bir şekilde yaşamaya başlamanın zamanı geldi Başak.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

Bu bağlantının değerli olması sizin için yeni bir haber değil Terazi. Öyleyse izin verin. Korkularınızı yukarıdaki ve aşağıdaki gizemli güçlere teslim ederken, çoklukları deneyimlemenize, birlikte olmanın, bir olmanın ne anlama geldiğinin genişliğini keşfetmenize izin verin. Şu anda sizi çevreleyen çok fazla sihir var. Mistik Mevlana'nın altın sözleriyle, “Aşkın temeli yoktur. Başı ve sonu olmayan uçsuz bucaksız bir okyanus.”

Kozmik ipucu: Birlik.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Belki de yeni yıl, yeni bir sayfaya geçmekten çok, bulunduğunuz yeri kabul etmek ve metamorfoz sürecine güvenmekle ilgilidir. Bu nedenle, denkleme kolaylık, neşe ve kabullenme katarken metamorfoz sürecine güvenin. Olman gereken yerdesiniz. Her şey olması gerektiği gibi. Rahatlamak. Bir ödenek durumuna geçin. Kozmik konferansta kulak misafiri oldum: Gerçeğinizle uyum içinde yaşamak sizi mucizeler için bir mıknatıs haline getirecek!

Kozmik ipucu: Rahatlayın. Bir ödenek durumuna geçin.

Yay Günlük Burç Yorumları

oğlak

"Tanrı uzun zaman önce şu anda durduğunuz yerin tam çevresine kuma bir daire çizdi." Yay burcu, Sufi şairi Hafız'ın gün içinde ilerlerken hatırlamanız gereken altın sözleri. Hayatınızın bu bölümü, olmanız gereken yerde olduğunuzun ve olabildiğince özgün bir şekilde yaşadığınızın onayını beraberinde getiriyor. Üstelik sevgilinizle erime ve bütünleşme teması da kartlarınızda ön plana çıkıyor. İçsel çalışmayı yapmaya devam ederken birlikte iyileşmenin ve büyümenin bir yolu olarak hayatınızda tezahür ettirdiğiniz bu ruh eşi bağlantısını onurlandırın.

Kozmik ipucu: Olmanız gereken yerdesiniz ve olabildiğince özgün bir şekilde yaşıyorsunuz!

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Ama şimdilik teslim oluyoruz. Bizim olanın her zaman bizim olacağını ve en tesadüfi şekilde evrenimize girmenin yolunu bulacağını bilerek teslim oluyoruz. Halat çekme oyununa gerek yok. Bu nedenle, ilişkilerinizi iyileştirme veya düzeltme ihtiyaçlarınızı da bırakmanız isteniyor. Yapılması gerekeni yapmışsın. O zamanlar size özgün gelen bir şekilde onlara göründünüz ve bu yeterli. Gelmeye hazır olduklarında gelecekler. İyileşme sürecini hızlandıramazsın vahşi insan.

Kozmik ipucu: Kendinize olmanıza ve nefes almanıza izin verin. 

24 Şubat Başak Dolunayı Geliyor! Başak Dolunayı Nedir? Burçlara Etkisi Nasıl Olacak? 24 Şubat Başak Dolunayı Geliyor! Başak Dolunayı Nedir? Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

Kova Günlük Burç Yorumları

Bugün sizden 'gözlemci' moduna geçmeniz isteniyor. Başkalarına nasıl tepki verdiğinizi ve sorunları uyumlu bir şekilde çözme olasılıklarına kendinizi nasıl kapattığınızı fark etmek. Kova burcunda her hikayenin iki tarafı vardır ve bu sizden aklınızda tutmanız istenen bir şeydir. İyi tarafı ise 2023'ün büyük finali, belirli bir projenin tamamlanmasıyla ilgili önemli haberleri getirebilir. Selam verin Kova. Kendinizi aştınız!

Kozmik ipucu: Kendinizi aştınız!

Balık Günlük Burç Yorumları

Tatil sezonu yeni insanlarla kaynaşma fırsatını da beraberinde getiriyor Balık. Sizin için titreşimsel bir eşleşme olan türden insanlar. Ruhunuzu yükselten ve büyümeniz için yer tutan, veren nazik insanlar. Bu bağlantılara ve birlikte yaratabileceğiniz sonsuz olasılıklara açık olun. Bu, yeni bir partnerle tanışmak isteyenler için de harika bir zaman! Şüpheye düştüğünüzde arkadaşlarınızın kanat adam/kanat kadın oynamasına izin verin. Sizi çevreleyen büyü göz önüne alındığında her şey mümkün!

Kozmik ipucu: İşte neşe ve kutlama!

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Kaynak: Ayşenur Yılmaz