Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Koç, 2024'e ana karakter enerjisiyle giriyorsunuz! Neyi başarmak için burada olduğunuzu biliyorsunuz ve ışığınızı ilahi olarak emredilen yollarla parlatmaya hazırsınız. Büyünün yolculukta yattığını anlarsınız ve artık varış noktasına takılıp kalmazsınız. Olmanız gereken yerde olduğunuzun ve istikrarlı bir hızla ilerlediğinizin düşünün! Yıllar boyunca gösterdiğiniz çaba için hem ödül hem de takdir almaya hazırlanın.

Kozmik ipucu: Işığınızı zaten ilahi olarak emredilen yollarla parlatıyorsunuz!

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

Boğa, para ve finans söz konusu olduğunda büyük bir metamorfoza hazırsınız. Değerinizin + masaya ne getirdiğinizin farkındasınız ve artık hizmetinize/yarattıklarınıza adil bir fiyat vermekten korkmuyorsunuz. Evren, size hem refah hem de başarı getirecek müşterileri ve fırsatları deneyiminize getirerek titreşiminize yanıt veriyor!

Kozmik ipucu: Mali durumunuz söz konusu olduğunda kartlar büyük bir seviyenin yükseldiğini gösteriyor!

İkizler Günlük Burç Yorumları

Size bir sır vermek istiyoruz: Bu sizin! O zaten sizin! O halde, müsamahakar durumda olmanın sizi mucizeler için bir mıknatıs, vahşi bir mıknatıs yapacağını bilerek, inançla, güvenle, teslimiyetle hayatınıza devam edin. Bu nedenle, bugün sağlığa, sağlıklı yaşama, meditasyona ve farkındalığa öncelik verme havasındasınız. Kendinizi ruhunuzu yükselten ve mutluluk duygunuzu uyandıran ritüellere ve uygulamalara adamayı düşünün.

Kozmik ipucu: İlahi güçler tarafından tamamen desteklendiğinizi bilerek yaşamınızı sürdürün.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Ama sıkışıp kalmadınız Yengeç. Farklı seçim yapma, farklı hareket etme gücüne sahipsiniz. Kullanabileceğiniz alternatif yolu tanıyın. Bilinmeyene ve tanıdık olmayana karşı duyduğunuz korkunun bu sefer sizi gerçek yolunuzu kucaklamaktan alıkoymasına izin vermeyin. Sorunuz eski bir sevgilinizle ilgiliyse işlerin neden yolunda gitmediğini hatırlayın. Sen ayı ve yıldızları hak ediyorsunuz. Standartlarınızı yükseltin.

Kozmik ipucu: Standartlarınızı yükseltin. Bu kadar!

Aslan Günlük Burç Yorumları

Kendinizi zorluyorsunuz, ancak aldığınız ücretin eşleşmediğini hissediyorsunuz. Kendinize bir iyilik yapın ve patronlarınızla/kuruluşunuzla nasıl desteklenmek istediğiniz konusunda açık ve dürüst bir konuşma yapın. İhtiyaçlarınızın karşılanmasını istemenizde bir sakınca yoktur. Özür dilemeyen kendiniz olmanız sizin için sorun değil. Kendinize olan sarsılmaz inancınız, kaderinizi tersine çevirmenin anahtarıdır. Gücünüzü geri çağırmanıza yardımcı olacak güç kristalleri: Kaplan gözü, pirit ve labradorit. Olumsuzluğu engellemek için dumanlı kuvarsın gücünden yararlanın.

Günlük burç yorumları: 21 Şubat 2024 Günlük burç yorumları: 21 Şubat 2024

Kozmik ipucu: Açık ve dürüst bir konuşma yapın. Kendinizi güvende hissetmek, desteklendiğinizi hissetmek için neye ihtiyacınız olduğunu sorun.

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Anladık Başak! Sanki siz hariç herkes öne geçiyormuş gibi geliyor ve bu da güvensizliklerinizi tetikliyor. Olay şu: İsterseniz bu noktada gaz pedalına basabilirsiniz. Ancak yaşam deneyimleriniz size çok çalışmanın yerini hiçbir şeyin tutamayacağını öğretti. Zirveye çıkmanın tek yolu istikrarlı bir şekilde ilerlemek, 'sabır' ve 'kararlılığı' süper güçleriniz olarak benimsemektir. Bu nedenle, kendinizi şimdiye demirleyin ve şimdi yapmanız gerekenlere odaklanın. Bize güvenin, kariyer grafiğinize gözlerinizde gurur, kalbinizde şükranla bakacaksınız.

Kozmik ipucu: Her seferinde bir adım atmaya odaklanın. 

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

Sorun şu Terazi: Değişim istediğimizde, onun kapımızı nasıl çalacağını kontrol edemiyoruz. O halde emniyet kemerini bağlayın! Kader sizi en iyi şekilde şaşırtmak üzere. Egzotik bir yere seyahat etmeyi veya oraya taşınmayı planlayan Venüslüler, bu size pratik ayrıntılara bakmanız gerektiğini hatırlatıyor. Aktif hayal gücünüz sizin için uçak bileti rezervasyonu yapamayabilir veya en sevdiğiniz Michelin yıldızlı restoranda yer ayırtamayabilir.

Kozmik ipucu: Bazen pratik ayrıntılara da dikkat etmelisiniz!

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Şimdi ve haftanın geri kalanında sihirli kelimeniz: Mutluluk. İşaretlere ve sizi nereye götürdüklerine güvenin. Bu tesadüfi karşılaşmaları da not edin. Hepsi bir araya geliyor Akrep! Hepsi sizin için en beklenmedik şekilde bir araya geliyor. Dışarı çıktığınızda evde bırakmak isteyeceğiniz şey, mutlak bir susuzluk tuzağı gibi görünüp hissetmek: Şüpheciliğiniz. Hafta boyunca ilerlerken Roald Dahl'ın hatırlamanız gereken altın sözleri: "Sihire inanmayanlar onu asla bulamayacak." 

Kozmik ipucu: Evren size ekstra dozda iyi juju gönderiyor!

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Gerçek bomba, Oğlak: Bunun gibi fırsatlar her gün karşımıza çıkmaz. Tekrarlıyoruz: Bunun gibi fırsatlar her gün karşımıza çıkmaz. Bu yüzden, kendinizi tahmin ederek veya hangi konuda bu kadar iyi olduğunuzu sorgulayarak zamanınızı boşa harcamayı bırakın. Bunun yerine, hayatın sunduğu tüm lezzetlere evet demek ve yol boyunca her şeyi çözeceğinize güvenmek istersiniz. Bu nedenle, kalp meseleleri söz konusu olduğunda daha fazla risk almaya teşvik ediliyorsunuz. Onlarla bir gelecek hayal ediyorsanız, şimdi açık ve dürüst bir konuşma yapmanın tam zamanı.

Kozmik ipucu: Buraya kendinizden şüphe etmeye gelmediniz. Buraya en yüksek potansiyelinizi açığa çıkarmak için geldiniz. 

Kova Günlük Burç Yorumları

Haftayı ağır bir kalple geçiriyorsunuz. Söylenmemiş sözlerin ağırlığı size yük oluyor. O sırada yapmanız gerekeni yaptığınızı kabul edin ve bu yeterlidir. İyi olan şu ki, artık senaryoyu yeniden yazma gücüne sahipsiniz; otantik hissettirecek bir şekilde hayatınızın dizginlerini geri almak için. Bu bizi asıl soruya getiriyor: Hayatınızı yeniden düzene koymak için bugün ne yapabilirsiniz?

Kozmik ipucu: Artık senaryoyu yeniden yazma gücüne sahipsiniz; otantik hissettirecek bir şekilde hayatınızın dizginlerini geri almak için.

Balık Günlük Burç Yorumları

Peki bugün kendinize nasıl görünüyorsunuz sevgili Balık? Kendi bahçenizle nasıl ilgileniyorsunuz? Ay yayılmaya devam ederken kişisel bakım sizin için önemli bir tema olacak. Bu nedenle, size zihin, beden ve ruh düzeyinde yakıt ikmali yapacak ritüellere katılın. Sanat yapın. Müzik dinleyin. Aromaterapinin keyfini çıkarının. Özel bir gün için sakladığınız melek kartlarını çıkarın. Eğer yüzünüzde bir gülümseme oluşuyorsa doğru yoldasınız!

Kozmik ipucu: Bu sezon her şey kutsal kişisel bakım ritüelleriyle ilgili.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Kaynak: Ayşenur Yılmaz