Koç Günlük Burç Yorumları

Koç burcu

Sevgili Koç, kağıt üzerinde iyi görünen her şeyin sizin için mutlaka iyi olması gerekmez. Ama bunu size söylemek için kartlara ihtiyacımız yoktu! Bir karar verirken kendinize şu soruyu sorun: 'Bunun bana faydası ne?' Unutmayın, aynı anda finansal, ruhsal ve yaratıcı olarak tatmin olmayı hak ediyorsunuz. Bu nedenle yalanlar, aldatma ve manipülasyon, kişilerarası cephede sizin için bir tema olabilir. Evren artık titreşimsel bir eşleşme olmayan bir şeyi gösteriyor. Farklı hareket etmekten korkmayın, farklı olanı seçin. Akıl sağlığınızı her şeyin önünde tutmaktan çekinmeyin.

Kozmik ipucu: İçinizde rahatsızlık uyandırsa bile evrenin size ne gösterdiğinin farkına varın.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu

Boğa burcunda değişim rüzgarları yine sizin yönünüzde esiyor. Şu anda iki seçeneğiniz var. Onları sevgiyle ve açıklıkla kucaklayabilir ya da bir sonraki hamlenizi korkunun belirlemesine izin verebilirsiniz. İlkini seçmenin avantajları: daha fazla neşe, daha fazla mutluluk, daha fazla hafiflik, daha fazla parlaklık. Manevi bir uygulama olarak, ruh rehberlerinizi çağırın ve işlerin nasıl olması veya olmaması gerektiğine dair katı fikirlerinizle birlikte sahte kontrol duygunuzu onlara teslim edin. Not: Hayatı, hayatın şartlarıyla kabul etmek, gerçekliğinizi hayal edebileceğinizden daha fazla şekilde dönüştürecek.

Kozmik ipucu: Hayatı, hayatın şartlarıyla kabul edin. 

İkizler Günlük Burç Yorumları

Bu sürekli itme ve çekmeden bıktınız. Koşucu-kovalayıcı dinamiğini oynamaktan yoruldunuz. Mutluluğunuzu dışarıdan temin etmekten yoruldunuz. Önümüzdeki haftalarda yapmak istediğiniz şey gözlemci rolüne adım atmak. Kendi toksik özelliklerinizin ve kendi mutluluğunuzu aktif olarak sabote ettiğiniz tüm yolların farkına varmak. Evet, sağlıklı bir şekilde ilişki kurmanın bir yolu var. Sadece 'dengenin' sizin için ne anlama geldiğini ve ilişkinizin terazisini nasıl yeniden ayarlayabileceğinizi bulmanız gerekiyor. 

Kozmik ipucu: Teraziyi yeniden ayarlayın.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Kanser

Venüs Burcu Nedir? Neyi Temsil Eder? Venüs Burcunuz Aşk Hayatınızı Etkiliyor! Venüs Burcu Nedir? Neyi Temsil Eder? Venüs Burcunuz Aşk Hayatınızı Etkiliyor!

Hayatın en çılgın hayallerinizi gerçekleştirmenin bir yolunu bulması çok çılgınca! Ama çarkıfeleği döndürmenin ne demek olduğunu biliyorsunuz, değil mi? O halde, nefes almak için bir dakikanızı ayırın ve her şeye hazır olun. Şimdi, uzun zaman önce kendiniz için tezahür ettirdiğiniz realitede olduğunuzu takdir etmek için bir dakikanızı ayırın. Evren size şunu hatırlatıyor: Daha fazla neşeye, daha fazla yaratıcılığa, daha fazla bolluğa, daha fazla zevke ve daha fazla oyuna yer açmanın zamanı geldi. Bir yandan, bir süredir üzerinde çalıştığınız tuhaf ve harika konsept, artık tüm doğru nedenlerden dolayı fark edilmenizi vaat ediyor. Dünya, klasikle çağdaşın buluştuğu başyapıtınız için hazır, ay çocuğu!

Kozmik ipucu: Daha fazla zevki, daha fazla oyunu hak ediyorsunuz!

Aslan Günlük Burç Yorumları

Anlamsız gevezeliklerden bıktınız. Dedikodulardan, havadaki öpüşmelerden ve havadan sudan sohbetlerden bıktınız. Az umursadığınız şeyleri umursuyormuş gibi yapmaktan yoruldunuz. Bu sizin bakışınızı içeriye çevirme çağrınız. Kendinize olmanız ve nefes almanız için gereken zamanı vermek. Çağrıldığınızı hissedeceğiniz şekilde sıfırlama düğmesine basmak. Bir hatırlatma: Kırmızı halı serildi. Altın çağınıza şık bir şekilde girmenin zamanı geldi! 

Kozmik ipucu: Altın sütünüzü yudumlayın ve dünyanın geçişini izleyin.

Başak Günlük Burç Yorumları

Başak

Geçtiğimiz birkaç yılın size öğrettiklerini özetlemek zorunda kalsanız, 'kovalama, çek' derdiniz. İlahi zamanlamanın her zaman sizin lehinize çalıştığını ve ihtiyaç duyduğunuz, istediğiniz ve arzu ettiğiniz her şeyin tam da olması gerektiği anda hayatınıza gireceğini anlarsınız. O halde geri çekilin ve izin verin. Geri çekilin ve mucizelerin ortaya çıkmasına izin verin. Kalbinizi açın ve şu anda size gönderilen sevgiyi, şefkati, bolluğu ve refahı alın. Kozmik konferansta kulak misafiri oldum: Her şeye sahip olabilirsiniz!

Kozmik ipucu: Kalbinizi açın ve şu anda size gönderilen sevgiyi, şefkati, bolluğu ve refahı alın.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Terazi

Belki acı öylece kaybolmaz. Belki acı sizin ilginizi, hassasiyetinizi ve sevgi dolu farkındalığınızı gerektiriyordur. Bu hafta sessizliği geliştirmeye, yaralarınızla ilgilenmeye ve onların söyleyeceklerini dinlemeye çağrılıyorsunuz. Eğer iyileşmenizin belirli bir konuşma yapmanızı gerektirdiğini düşünüyorsanız o konuşmayı yapın. Birine yaklaşırken aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, eylemlerimizin sonucunu kontrol edemediğimizdir. 

Kozmik ipucu: Bugün neye yönelmeniz gerekiyor?

Akrep Günlük Burç Yorumları

Akrep

Keşke bu drama bir son verebilseydiniz. Keşke arka kapıdan sıvışıp çıkabilseydiniz. Ama gerçek şu ki, şeytanlarınızla yüzleşmeniz gerekecek. Bir süredir kaçındığınız rahatsız edici konuşmaları yapmak zorunda kalacaksınız. O halde hayatı, hayatın şartlarına göre kabul edin. Koşullarınızın büyümenizi, evriminizi tetikleyen bir katalizör olduğunu bilin. Bu kaosun diğer tarafında yepyeni bir versiyonunuzla tanışacağınıza güvenin.

Kozmik ipucu: Kaostan kozmosa.

Yay Günlük Burç Yorumları

oğlak

İyileşme sürecinin 'sevgi ve ışık' ile eşanlamlı olduğuna inanmak istiyoruz. Ama bu gerçeklerden geliyor. Ruhumuzun derinliklerine daldıkça varlığımızın gölge yönleriyle daha fazla yüzleşiriz. Eğer bu sizin durumunuz için doğruysa, nazik olun, sabırlı olun. Küçüklüğünüzden beri kendiniz hakkında söylenenleri unutma sürecindesiniz. Sınırlama hikâyesini güç ve potansiyel hikâyesiyle değiştiriyorsunuz. Bu nedenle, bu sezgisel vuruşların şu anda güçlü olduğunu göreceksiniz. O Ruh sizinle işaretler ve semboller aracılığıyla iletişim kuruyor. Sessizlik anlarında size açıklananlara güvenin. Büyümeniz ve ilerlemeniz için çağrıldığınız tüm yollara güvenin.

Kozmik ipucu: Yay, perdenin ötesinden size açıklanana güvenin.

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Oğlak

Bunu daha önce de yaptınız Oğlak! Bunu daha önce birçok kez yaptınız. Kendinizden şüphe etmeyin. Gizemli güçlerle birlikte yaratabileceğiniz şeyin potansiyelinden şüphe etmeyin. Bu, artık sizin en yüksek ve en büyük hayrınıza hizmet etmeyen içselleştirilmiş inançlarınızı nazikçe salıvermeniz gerektiğini hatırlatmanızdır. Aklınızda genişleme varsa, bir dakikanızı ayırıp bir sonraki adımınızı planlayın. Büyük vizyonunuzu ortaya koymak için yapmanız gereken eylemleri düşünmek. Bir şey bize parlamaya hazır olduğunuzu söylüyor! İlahi olarak emredilen bir şekilde fark yaratmaya hazırsınız!

Kozmik ipucu: Kuantum mucizeler alanına adım atmaya hazır olun!

Kova Günlük Burç Yorumları

Bu bir zaman meselesi Kova. Sizin için ve etrafınızdakiler için her şeyin yoluna girmesi an meselesidir. Şimdilik sabırlı ve ısrarcı olun. Hayatta cesur ve açık bir kalple ilerlerken, çektiğiniz şeyin titreşimini kalbinizde tutun. Sorununuz romantik bir partnerle ilgiliyse, yakında sorunları çözmenin bir yolunu bulacağınızı bilin. Egonuzu teslim etmek, dostane bir çözüm bulmanın ilk adımıdır.

Kozmik ipucu: Egonuzu teslim edin ve ne olacağını görün.

Balık Günlük Burç Yorumları

Şimdi moralinizi bozmanın zamanı değil. Hayır! Yaşamı inançla, güvenle ve teslimiyetle sürdürmenin zamanıdır. Sanki istediğiniz şey zaten sizinmiş gibi hayatta ilerlemenin zamanı geldi. Bu nedenle kartlar bir dönüm noktasında olduğunuzu doğruluyor; büyük yaşam değişiklikleri sizin için harekete geçiriliyor. Bir uyarı: Ancak değişim her zaman hayal ettiğimiz şekilde ortaya çıkmaz. Bu zamanda kendiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, katılığınızın yerine esnekliği koymak ve "hayır" demekten çok "evet" demek.

Kozmik ipucu: Kozmik hava sizi büyüme yönünde itiyor.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)
 • Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Muhabir: Ayşenur Yılmaz