YKS tercihleri ne zaman başlayıp bitecek? | YKS tercih kılavuzu 2024 yayınlandı YKS tercihleri ne zaman başlayıp bitecek? | YKS tercih kılavuzu 2024 yayınlandı

Sarıgöl Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Adem Çelik ve Okul Aile Birliği Başkanı Betül Tanrıverdi tarafından organize edilen yıl sonu eğlencesine Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, Sarıgöl Belediye Başkan Vekili Nilgün Kırlı, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu yıl sonu etkinlikleri eğlencesinde konuşma yapan Sarıgöl Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Adem Çelik, "2023-2024 Eğitim ve öğretim yılı boyunca gerek sporda gerekse bilgi yarışmalarında okulumuzu başarıdan başarıya taşıyan öğrencilerimi ve öğretmenlerimi kutlarım. Bizleri her konuda destek çıkan başta Okul Aile Birliği Başkanı Betül Tanrıverdi olmak üzere tüm velilerimize teşekkür ederim." dedi.
Bilgi yarışmasında ve spor dallarında kupa ve madalya kazanan öğrenciler sahneye davet edilerek belge ve madalyaları takdim edildi.
Öğrenciler tarafından hazırlanan çeşitli oyunlar ve gösteriler büyük beğeni toplarken, etkinliğe katılan Sarıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezmi Yıldırak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: İHA