İşte Zeki Kayda’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım:

“Değerli Hemşehrilerim;

Özel Salihli Junıor Takımı Amerika yolunda Özel Salihli Junıor Takımı Amerika yolunda

2014-2024 yılları arasında bu güzel şehrimize, sizlerin olurlarıyla hizmet etme onuruna sahip oldum. Takdir edersiniz ki bu 10 yıllık sürede Salihli’mize hizmet dolu, uzun yıllar yapılmayan, doğalgaz ve Organize Sanayi Bölgemiz ile işsizliğin önlenmesi gibi hayatımıza dokunan projeleri gerçekleştirdik. Bana bu çalışmalarda yol arkadaşlığı yapan tüm mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Onların gösterdiği çaba ve akıttıkları alın terleri benim için çok önemliydi. Salihli’mizde bu projeleri hayata geçirirken, desteğini hiç esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine çok teşekkür ederim. Salihli’mize hizmet için bizlere güvenen, bizlere bu görevi veren, tüm bu çalışmaları hayata geçirirken arkamızda dağ gibi duran, Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’a, Grup Başkanvekilimiz Erkan Akçay’a, MYK Üyesi canım kardeşim Ali Uçak’a, Genel Merkezimizin tüm teşkilat mensuplarına ve AK Parti Manisa Milletvekillerimize teşekkürlerimi ve saygılarımı arz ederim.

Seçim çalışmalarımızda yanımızdan hiç ayrılmayan Ülkü Ocakları Başkanımız kardeşim Fatih İşlek ve ekibine, MHP İlçe Başkanımız Halil Tüfek ve ekibine, KAÇEP Başkanımız Esra Temel ve ekibine, AK Parti İlçe Başkanımız Osman Aksoy ve ekibine, AK Parti Kadın Kolları Başkanımız Canan Çalışkan ve ekibine, AK Parti Gençlik Kolları Başkanımız Faruk Sabri Dönmez ve ekibine, ayrıca bu süreçte hep yanımda olan ve desteğini esirgemeyen aileme çok teşekkür ederim.

Yerel seçim sonuçlarının Salihli’mize hayırlı olmasını dilerim. Bu 10 yıllık süre içerisinde bizlere desteğini hiç esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür eder, selam ve saygılarımı sunarım”

Muhabir: BEHZAT AKCAN