Manisa'da feci kaza: Otomobil ve minibüs çarpıştı 5 kişi yaralandı Manisa'da feci kaza: Otomobil ve minibüs çarpıştı 5 kişi yaralandı

Manisa’nın tanıtımına önemli bir katkıda bulunacak olan Avrupa Jeoparklar Ağı Toplantısı hakkında açıklamalarda bulunan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “2024 Mart ayında ev sahipliği yapacağımız Avrupa Jeoparklar Ağı Toplantısı öncesi hazırlıklarımız sürüyoruz” dedi.

K A P A K-33

Tosun “Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanımız Azmi Açıkdil, Kula-Salihli Jeoparkı danışmanları Prof. Dr. Tuncer Demir, Doç. Dr. Serdar Aytaç, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, Jeopark Belediyeler Birliği ekibimizden Yiğit Karakuzu, Ali Karataş, Mesut Kolbüken ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyemiz, Kula ve Salihli Belediyelerimizin oluşturduğu Jeopark Belediyeler Birliği ile yaptığımız güç birliği ile gerçekleştirilecek çalışmaları değerlendirdik. Manisa’mız ve ülkemiz jeoturizmi açısından güzel gelişme ve kazanımlar elde edeceğimiz toplantının Kula, Salihli ilçelerimiz, Manisa’mız ve de ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Kula (5)

Kula (3)-4

Kula (4)-3

Kula (1)-4

Muhabir: Behzat Akcan