Tüm Türkiye günlerdir ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme getirilen kıyma makinesi cinayetini konuşuyor.

Dün yayınlanan programda 'kıyma makinesi' cinayetinde yeni detaylar ortaya çıkmıştı.

Nikahsız yaşadığı Güllü'nün evden kaçtığını söyleyen Mehmet programa katıldı ve sonrasında ise kan donduran iddialar ortaya çıktı.

Satın alındığı düşünülen o kıyma makinesi

''Makineyi aldığım kişi Güllü'nün ağabeyine benziyordu''

Kayıp Alzheimer hastası kadın dağlık alanda bulundu Kayıp Alzheimer hastası kadın dağlık alanda bulundu

Kıyma makinesini Mehmet'in başkasına sattığı iddia edilmişti. Yayının ardından bir izleyici, bahsi geçen kıyma makinenin annesine satıldığını ileri sürdü. İzleyici, "makine kemiğin formunu değiştirecek kadar güçlü bir makine. Annem yanlışlıkla içine metal kaşık düşürmüştü, kaşık bulgur tanesi gibi küçüldü" iddiasında bulundu.

anlı kıyma

CESEDİ KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKTİLER

Güllü Çolak bulundu ancak sonrasında yayına katılan akraba Ahmet, bir cinayet işlediklerinden bahsetti. Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp cesedi kıyma makinesinden çektiklerini anlattıklarını söyleyen akrabanın bu iddiası ağızları açık bıraktı.

makine 1

İddiaya göre, cinayet işlendikten sonra makineden salça çekip dışarıya satan aile makineyi sonrasında da elden çıkardı. 10 bin TL gibi yüksek bir değeri olan makine, satın alan kişinin ifadesine göre 500 TL'ye verildi.

ANLI: BEN MAKİNAYA ELİMİ BİLE SÜRMEM

Güllü ve annesinin yıllar önce bir adamı öldürüp kıyma makinasından çektikleri, daha sonra aynı makinada salça yaptıkları ileri sürüldü. Olayın ardından ailenin 10 bin TL değerindeki makinayı 500 TL'ye elden çıkardıkları da konuşulanlar arasında. Güllü makinayı sattığı iddiasını yalanlarken satın alan kişi makinayı Güllü'nün ağabeyinden aldığını söyledi. Oldukça büyük olan makinanın içine düşen kaşığı bulgur tanesi kadar küçülttüğü de belirtildi. Günlerdir konuşulan kıyma makinası bugün Müge Anlı'nın stüdyosuna getirildi. Yayında makinayı inceleyen Anlı "Ben elimi bile sürmem. Bir suçu örtbas etmek için kullanıldığı söylenen bu tip sanayi makinalarının ev ortamında bulundurulmaması gerekiyor. Bunların kayıt numarasının olması lazım" dedi.

İşte ceset çekilen o kıyma makinesi!

'METAL KAŞIĞI BULGUR TANESİ KADAR PARÇALIYOR'

Güllü, bu iddiayı yalanlasa da satın alan kişi bu makineyi Güllü'nün abisinden aldığını söyledi. Anlı, iddialara göre makinenin içine düşen metal kaşığı bulgur tanesi kadar parçaladığını da aktardı.

makine 2

Herkesin merak ettiği o makine bugün canlı yayına getirildi. Programdaki o anlar kısa sürüde gündem oldu.

makine 3

Kaynak: Haber Merkezi