Muğla'da 50 gün önce kaybolan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yardım istedi. Programın ardından Müge Anlı'nın baş başa görüştüğü Karabulut, cinayeti itiraf edip cesedin yerini söyledi. Karabulut'un tarif ettiği bölgeye giden muhabir ise taşların arasında cesedi görünce büyük panik yaşadı.

Whatsapp Görsel 2024 05 14 Saat 12.22.50 B1Cfbc93

Yük gemisine dev operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi Yük gemisine dev operasyon: 40 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

CESET BULAN MUHABİR BÜYÜK PANİK YAŞADI

Bunun üzerine ekiplerle birlikte Müge Anlı'nın muhabiri de tarif edilen bölgeye gitti. Kısa bir çevre taramasının ardından Şaban Ataş'ın cansız bedenini bulan muhabir, büyük panik yaşadı. Yapılan incelemede üzeri taşlarla örtülmüş cesedin Şaban Ataş'a ait olduğu teyit edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınında bir cinayet daha aydınlatıldı. Her şey 22 Mart'ta Muğla Seydikemer'de oturan 3 çocuk babası Şaban Ataş'ın, kaybolmasıyla başladı.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 2

Ataş'ın hayatından endişe eden ailesi, kayıp başvurusu yaptı. Ancak, güvenlik güçlerinin tüm çabalarına rağmen Ataş bulunamadı.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 3

Bunun üzerine aile üyeleri Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. Şaban Ataş'ın bulunması için yardım çağrısı yapıldı.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 4

EMİNE KARABULUT İTİRAF ETTİ

Ataş'ın bir süre önce boşanmalarına rağmen aynı evi paylaştığı eski eşi Emine Karabulut, canlı yayın çıkışında Müge Anlı'ya cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 5

"BURHANETTEN ŞABAN'I İPLE BOĞDU"

Karabulut Sabah gazetesinden Burhanettin Şaşmaz'ın haberine göre, "Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu. Ardından cesedi götürdü" dedi.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 6

Emine Karabulut, cesedin gömüldüğü yeri de söyledi. Bu itirafın ardından Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bilgi verildi.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 7

CESET ADLİ TIP KURUMUNA KALDIRILDI

Karabulut'un ifadesinden yola çıkan polis, Sarıyer mevkisine gittiğinde üzeri taşlarla örtülü bir erkek cesediyle karşılaştı. Cesedin kayıp olan Ataş'a ait olduğu belirlendi.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 8

Ataş'ın cesedi, olay yerindeki incelemenin ardından otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 9

İtirafın ardından İstanbul'da programda bulunan eski eş Emine Karabulut ile Burhanettin Öztürk ve bir şüpheli daha gözaltına alındı.

Müge Anlı’da şoke eden itiraf: 'İple boğdu, sonra cesedi...' - Resim: 10

Soruşturma sürüyor.

Kaynak: Haber Merkezi