İmar planları onaylandı | Salihli’ye yeni otogar projesi belli oldu İmar planları onaylandı | Salihli’ye yeni otogar projesi belli oldu

Sektör Medya’ya özel açıklamalarda bulunan her iki aday adayı da sıcak mesajlar verdi.

D S C 0010

NURLU “TEK YUMRUK TEK YÜREK OLARAK SEÇİMLERE KATILACAĞIZ”

Mazlum Nurlu “Cumhuriyet Halk Partisi Salihli İlçe Örgütü’nün 4 binden fazla ütesi ile bir demokrasi şöleni yaşıyoruz. Aday adayı Hasan arkadaşımla birlikte yarışıyoruz.  İnşallah 20:00’e doğru sonuçlar açıklanacak. Hangimiz kazanırsa kazansın kazanan parti olacaktır. Ben bütün üyelerimize bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İster Hasan Bey kazansın, ister biz kazanalım tek yürek tek yumruk olarak seçimlere katılacağız ve Salihli Belediyesi’ni yeniden Cumhuriyet Halk Partili bir belediye haline getireceğiz” dedi.

D S C 0003

NAMVER “BU SEÇİMİN KAZANANI YA DA KAYBEDENİ YOK”

Hasan Hüseyin Namver ise “Ön seçimler, adayları belirlemek için Cumhuriyet Halk Partisi’nde bir gelenektir. Bugünde Mazlum Nurlu ile beraber ikimiz ön seçime katılıyoruz. Bu seçimin kazananı ya da kaybedeni yok. Bu bir görevlendirme. Bugün kim görevlendirilirse 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’nin bayrağını Salihli Belediyesi’nde dalgalandırmak istiyoruz. Ben eğer seçimi geride tamamlarsam arkadaşımız aday olursa ister sağında ister solunda yer almaya hazırım.”

52-6

Kaynak: Ayşenur Yılmaz