Cumhuriyet Halk Partisi’nde önceki dönem gençlik kolları başkanlarının ve parti yöneticilerinin  önderliğinde bir toplantı düzenlendi. Salihli Ziraat Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya aday adaylarından Mazlum Nurlu katıldı.

Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (27.02.2024) Salihli’de gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? (27.02.2024)

431C90B5 Ada7 4C4F B5Ac 304Ed9F070Bb

Toplantıda konuşan Nurlu, “Başkanlarımızın düzenlediği bu toplantıya davet edildiğim için çok mutlu oldum. Toplantıya katılan bütün partililerimiz desteklerini açıkladılar. Bu beni Çok onure  etti.

Çıktığımız bu yolda aldığımız bu destek bizleri daha da motive ediyor. 30 Aralık tarihindeki  demokrasi şölenine tüm partilerimizi davet ediyoruz. Amacımız tek, isteğimiz bir. Salihli Belediyesine şanlı altı oklu bayrağımızı dikmek için, sosyal belediyecilik için, eşitlik için çalışmalarımıza başladık.

Bu süreçte  öncelikle değerli CHP’lilerin sonrasında da saygıdeğer Salihli halkının vereceği tüm görevlere talibiz. Sen ben yok biz varız” dedi.

Kaynak: Onay Ozan