Flama devir teslim töreni ile başlayan gece Okul Müdürü Seval Irmak’ın konuşması ile devam etti.

Irmak “Büyük önderimiz Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetimizi ve onun ilkelerine ödün vermeden sonsuza dek yaşatacağınızdan hiç kuşkum yok.

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (1)Atamızın aydınlattığı ışık dolu yolda dimdik bir şekilde yürüyeceğinizi biliyor ve şimdiden sizinle gurur duyuyorum. Her zaman bizim gönlümüzün yüreğimizin birincisi olan çocuklarımızın Cumhuriyetimizi ve onun aydınlığını sonsuza dek yaşatmak için kendine güvenen aklın ve bilimin ışığında düşünen üreten sorumluluklarının farkında olan erdemli bireyler olarak toplumumuzda önemli bir yer alacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyoruz sizleri ortaöğretim kurumlarına gururla uğurlarken çok yönlü başarılarınızın devamını diliyor sevgiyle kucaklıyoruz" dedi.

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (4)

Çadırlarda yaşayan çocukların eğitimi için harekete geçildi Çadırlarda yaşayan çocukların eğitimi için harekete geçildi

8 sınıf öğrencileri adına konuşan Ceren Yıldırım’ın ardından öğrenciler başarı belgelerini okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Okul birincisi olan Cemre Sakallıoğlu, Ceren Yıldırım, Doğa Çelik, Ege Arslan, İdil Kasap, Kamil Şenay, Melis Seyrani başarı belgelerini okul kurucuları ve okul idaresinden alarak başarı kütüğüne isimlerini çaktılar. Sınıf öğretmeninin duygu yüklü konuşmasının ardından keplerini havaya fırlatarak mezuniyetlerini kanatlandırdılar.

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (3)

Uzun ve yorucu geçen eğitim-öğretim yılı sonunda Özel Salihli Koleji Ailesini buluşturan gece oldukça eğlenceli geçti. Öğrencilerin sergilediği vals ve harmandalı gösterisi büyük beğeni topladı.  Dj’in çaldığı birbirinden hareketli parçalarla eğlenceli dakikalar yaşandı. Mezun öğrenciler, Özel Salihli Koleji yöneticileri ve öğretmenleri ile birlikte mezuniyet pastalarını kestiler. Gönüllerince eğlenen öğrenciler, geceyi anı defterine yazdıkları satırlar ve hatıra fotoğraflarıyla sonlandırdılar.

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (5)

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (7)

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (8)

Özel Sali̇hli̇ Koleji̇ (6)

Muhabir: ONAY OZAN