Salihli Karslılar Derneği’nin ilk olağan kongresini gerçekleştirdi. Derneği yönetim kurulu başkanlığına iş insanı Emrah Keskin getirildi.
İlk toplantının ardından açıklamalarda bulunan dernek başkanı Emrah Keskin, “Derneğimizin amacı, Salihli ve beldelerinde bulunan Karslı aileleri bir çatı altında buluşturmak Kars kültürünü yaşatmak ve ilerletmek. Kars kültürünü gelecek nesillere aktarmak birlik ve beraberliği sürdürmek, yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz” dedi.
Muhabir: Onay Ozan