Hizmete girdiği 2008 yılından bu yana sağlık, eğitim, tarım ve aynı zamanda turizm kenti Salihli’nin turizm potansiyeline ivme kazandıran Lidya Sardes Termal ve SPA Otel, geleneksel hale gelen iftar programında Yeşilyurt Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahallede kurulan iftar sofrasında mahalle sakinleriyle birlikte iftar yaptı.
Birlik ve beraberlik ruhunun en üst seviyeye ulaştığı Ramazan ayı dolayısıyla düzenlemiş oldukları iftar geleneğini Yeşilyurt Mahallesi’nde sürdürdüklerini belirten Lidya Otel Genel Müdürü Selçuk Savaş, Ramazan ayının tüm vatandaşlara bolluk ve bereket getirmesini diledi.
Mahalle sakinleri iftar geleneğini sürdüren Salihli Lidya Sardes Termal ve SPA Otel’e teşekkür etti.