Ziyarette Muhabir Behzat Akcan ve editör Gizem Karakuş, Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Seçkin Meriçeli ve Reklam Sorumlusu Fadime Çalışkan ile sohbet etti.
Özel Medigüneş Hastanesi çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayan Akcan “İnsanın sağlıklı bir şekilde yaşamasını kendilerine ilke edinen doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı, sağlık çalışanlarına ve tıp camiasına kutlu olsun” dedi.
Özel Medigüneş Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Meriçeli, ziyaretlerinden dolayı Akcan ve Karakuş’a teşekkür etti.
Muhabir: Behzat Akcan