Proje kapsamında yapılacak olan yeni sağlık Kompleksi içerisinde Aile Sağlığı Merkezi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve iki birimden oluşan 112 İstasyonu yer alacağı belirtildi.

K A P A K-34

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri yıkım çalışmalarını yerinde görüp,  Yetkililerden proje hakkında bilgi aldılar.

Sağlik (4)-1

AK Parti İlçe Başkanı Osman Aksoy konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Salihli’de yaklaşık 45 yıldır sağlık sektörüne hizmet veren ancak deprem dayanıklılık testini geçemeyen eski SGK binasının yıkım işlemi devam ediyor. Yıkım işlemi tamamlandıktan sonra proje kapsamında bir sağlık kompleksi yapılacak. İki katlı olarak inşa edilecek olan sağlık kompleksinde 9 hekimlik aile sağlığı merkezi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve iki birimden oluşan 112 İstasyonu yer alacak. Projenin maliyeti ise yaklaşık   60 Milyon Lira olması bekleniyor ”dedi.

Sağlik (10)

Sağlik (7)

Sağlik (9)

Sağlik (6)

Sağlik (5)

Sağlık-Sen Genel Başkanı Doğan: “Gayemiz hemşirelerimizin ekonomik ve özlük haklarını daha ileriye taşımak” Sağlık-Sen Genel Başkanı Doğan: “Gayemiz hemşirelerimizin ekonomik ve özlük haklarını daha ileriye taşımak”

Sağlik (1)-1

Muhabir: Behzat Akcan